Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.06.2015ПАКУ СТВОРЮЄ СИСТЕМУ ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ В ОБЛАСТІ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) оголосила про заснування системи професійної сертифікації фахівців з корпоративного управління – корпоративних директорів та корпоративних секретарів.

У розвинених країнах професійні стандарти в тій чи іншій області визначаються співтовариством професіоналів. Такі відомі кваліфікаційні системи як ACCA або  CFA, і безліч інших, є асоціаціями професіоналів, які встановлюють стандарти, кваліфікаційні вимоги, рівні кваліфікацій, систему підготовки та складання іспитів. У галузі корпоративного управління найбільш відомими прикладами професійних кваліфікацій є Сертифікати та Дипломи Британського інституту директорів (IoD), кваліфікаційні схеми Інститутів корпоративних секретарів (ISCA) Великобританії, Канади, Австралії та інших країн.

Реалізація кваліфікаційних програм та  присвоєння кваліфікацій ПАКУ буде здійснюватися Українським інститутом корпоративного управління – освітнім і дослідним закладом асоціації, створеному з метою реалізації статутних цілей ПАКУ, в тому числі – для підтримки системи професійної сертифікації.

Система кваліфікацій ПАКУ відповідає світовому досвіду. Засновано два рівні професійних кваліфікацій – Сертифікат та Диплом. Для отримання Сертифікату ПАКУ необхідно пройти навчання за  однією із сертифікаційних програм –  «Корпоративний секретар» або «Корпоративний директор»  – та скласти іспит.

Для отримання Диплому ПАКУ необхідно володіти Сертифікатом і успішно пройти навчання на Комплексній програмі управлінського розвитку («mini MBA») Українського інституту корпоративного управління. Програма розрахована на досвідчених менеджерів з досвідом роботи на вищих управлінських посадах, містить  сучасні удосконалені курси зі стратегії бізнесу, корпоративних фінансів, корпоративного управління, корпоративних комунікацій, управління проектами, організаційного розвитку, блоку особистісного розвитку керівника, і завершується підготовкою та реалізацій учасниками проекту для своєї компанії .

Крім програм Сертифіката та Диплома ПАКУ, Український інститут корпоративного управління створює й підтримує систему безперервного професійного розвитку корпоративних директорів та корпоративних секретарів, що включає регулярні конференції, круглі столи, літні школи, семінари циклів «Школа корпоративного директора» та «Актуальні питання корпоративного управління».