Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.06.2015ПАКУ – спiворганiзатор щорічної конференції «Корпоративне управління та сталий розвиток бізнесу»

01 жовтня в Києві відбудеться щорічна конференція  «Корпоративне управління та сталий розвиток бізнесу», головна тема якої – практичні шляхи і досвід створення ефективної системи корпоративного управління як необхідного фундаменту для сталого розвитку, конкурентоспроможності та зростання вартості бізнесу.

Корпоративне управління не можна зводити лише до формального виконання тих чи інших вимог і рекомендацій до роботи органів управління компанії, процедур прийняття рішень або системи звітності. Ефективне корпоративне управління – це, перш за все, інструмент створення довіри, що дозволяє компанії залучати ресурси, необхідні для успішної реалізації стратегії. Це спосіб забезпечення сталого довгострокового розвитку бізнесу, засіб обмеження ризиків, пов’язаних з конфліктами інтересів або зовнішніми загрозами. Якість корпоративного управління важлива не тільки для публічних компаній, а й для приватного і сімейного бізнесу.

Сесії конференції пройдуть у формі живих неформальних панельних дискусій, в ході яких відомі підприємці, топ-менеджери, інвестори, професіонали обговорять практичні проблеми, досвід успіхів і невдач, вигоди та затрати на побудову дієвої та ефективної системи корпоративного управління.

«У нашій повсякденній діяльності ми надаємо першорядне значення питанням організації та управління бізнесом, якості його корпоративного управління і спрямованості власників на розумну відкритість інвестиційному співтовариству. Успішні компанії з раціональною структурою, розумними принципами менеджменту і ефективним корпоративним управлінням продовжують процвітати в таких непростих умовах, в яких зараз працює український бізнес. У ході конференції, ми почуємо історії успіху, будуть розглянуті практичні рекомендації з корпоративного управління – і, як я дуже сподіваюся, ми зарядимося оптимізмом і енергією бізнес-звершень для нашого світлого майбутнього!», – Олександр Почкун, керуючий партнер «Бейкер Тіллі Україна».

У свою чергу Олександр Мертенс, голова правління Українського інституту корпоративного управління зазначив:«Конференція присвячена вкрай актуальним для українського бізнесу питанням – як забезпечити довгостроковий стійкий розвиток компанії, як залучити необхідні ресурси, як в умовах України захистити бізнес від різноманітних загроз, як будувати відносини з ключовими стейкхолдерами. Ми впевнені, що ефективність корпоративного управління – ключова умова конкурентоспроможності та сталого зростання вартості бізнесу. Нашу конференцію ми бачимо як практичну неформальну розмову бізнесменів, інвесторів, професіоналів про актуальний досвід українських, російських, польських, турецьких компаній, інструменти, причини успіхів та невдач».

Організатори конференції: Український інститут корпоративного управління та Міжнародна фінансова корпорація (IFC). Генеральний спонсор – Baker Tilly. Біржовий спонсор – Варшавська фондова біржа. Банківський спонсор – Райффайзен Банк Аваль. Юридичний спонсор – Авеллум Партнерс. Офіційний івент-провайдер – Event Envoy.

Партнери: Американська торгова палата в Україні (АСС), Українська асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ), Investor Relations Agency, Реформаторський клуб.

Детальна інформація та реєстрація на сайтах: ucgi.com.ua та www.eventenvoy.com.ua або за тел. +38 044 2212635.

Довідка

Український Інститут Корпоративного Управління створений Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ) у вересні 2012 р. як установа асоціації, яка забезпечує реалізацію ключових статутних цілей ПАКУ і покликана стати провідною навчальною, дослідницькою і консультаційною організацією у галузі корпоративного управління і стратегії бізнесу. 

Міжнародна фінансова Корпорація (IFC) – член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує свою діяльність у приватному секторі. Ми сприяємо сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, фінансуючи інвестиції, мобілізуючи приватний капітал на міжнародних фінансових ринках, і надаючи компаніям і урядам консультативні послуги.

Baker Tilly  – член міжнародної мережі Baker Tilly International, незалежна українська компанія, яка надає послуги в сфері аудиту, податкового та бізнес- консультування, незалежної оцінки, бухгалтерського та управлінського обліку.
Компанія веде свою діяльність на українському ринку з квітня 1999 року і на сьогоднішній день входить до числа найбільш великих аудиторських компаній України, нараховуючи понад 200 фахівців і маючи представництва у Києві, Донецьку та Одесі. Європейський банк реконструкції тарозвитку (ЄБРР) включив Baker Tilly в перелік компаній, рекомендованих для надання професійних аудиторських та консалтингових послуг.Baker Tilly зареєстрована в PCAOB (Рада з нагляду за аудитом публічних компаній), яка є приватною неприбутковою організацією, регулятором якості аудиторських послуг щодо публічних компаній.

Варшавська фондова біржа є одним з ринків у Європі, що найбільш динамічно розвиваються, а в Центральній і Східній Європі вона стала незаперечним лідером за ключовими показниками, що описують ринок, як наприклад капіталізація, оборот торгів і кількість нових фірм, що виходять на ринок. Сьогодні ВФБ є європейським ринком середнього масштабу з сучасною інфраструктурою, типовою для зрілих ринків, з різноманітною пропозицією продуктів, добрим правовим регулюванням і активними учасниками ринку. Завдяки наявності іноземних емітентів, інвесторів і бізнес-партнерів ВФБ систематично зміцнює свої позиції в Європі.

АТ «Райффайзен Банк Аваль» зареєстровано 27 березня 1992 року (до 25 вересня 2006 року — Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»). Із жовтня 2005 року банк став частиною банківської холдингової групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія (із жовтня 2010 р. — Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 1 січня 2013 року РБІ володів 96,41% акцій українського банку).

Авеллум Партнерс – одна із провідних юридичних фірм в Україні з ключовою спеціалізацією у корпоративних фінансах та вирішенні спорів. Ми допомагаємо іноземним та українським інвесторам успішно і швидко закривати складні трансакції. Ми досягаємо цього, поєднуючи найсучасніший західний підхід, унікальний серед місцевих юридичних фірм, з нашим великим досвідом в Україні та нашою щоденною практикою.

Компанія Event Envoy – офіційний event-провайдер конференції. Event Envoy є спеціалізованим агентством з організації та проведення заходів різного масштабу. Багаторічний досвід команди в поєднанні з інноваційним підходом, безперервним вдосконаленням методик і технології підготовки заходів – три кити, на яких базується наша робота.