Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
19.04.2016ПАКУ проведе семінари з антикорупційного комплаенс у Львові 21 та 22 квітня

21 і 22 квітня з 10.00 до 14.00 у Львові відбудуться безкоштовні семінари «Антикорупційні ініціативи в сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».

Організатори заходу:

Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE), Львівської обласної державної адміністрації та Асоціації роботодавців Львівської області.

Цільовою аудиторією першого семінару (21 квітня) є державні службовці, другого семінару (22 квітня) – представники середніх українських компаній, представлених в Західному регіоні України.

Учасники семінарів дізнаються: чому потрібно впроваджувати процедури антикорупційного комплаенс, як працюють ці інструменти, а також зможуть задати питання провідному експерту в сфері корпоративного управління в Україні, голові правління ПАКУ Олександру Окунєву.

ЧИТАТИ КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРІВ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ

Семінари у Львові стануть другим виїзним заходом проекту «Зміцнення антикорупційного комплаенс в бізнесі», метою якого є надання середнім українським компаніям практичної допомоги в розробці та впровадженні антикорупційних програм.

Нагадаємо, що вимоги до українських компаній про обов’язкову розробку антикорупційних програм було встановлено розділом Х Закону України «Про запобігання корупції», який вступив в силу ще в 2015 році, але до цих пір викликає питання ринку про можливі шляхи імплементації.

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕМІНАР ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕМІНАР ДЛЯ БІЗНЕСУ

Участь в заходах безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць в залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

Адреса: м. Львів, вул. Винниченка, 18, Львівська обласна державна адміністрація, каб. 412

Контактна особа: керівник секретаріату ПАКУ Ірина Біляченко, тел. +380 44 228-87-59, 278-12-52 або e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.