Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.06.2015ПАКУ оголошує про початок конкурсу «Корпоративний секретар року»

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) оголосила про проведення конкурсу «Корпоративний секретар року» (далі – Конкурс).
Конкурс покликаний сприяти впровадженню найвищих стандартів та кращих практик корпоративного управління, підвищенню статусу професії корпоративного секретаря, оцінці й визнанню особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії.

Учасниками, номінантами та переможцями Конкурсу можуть стати громадяни України та іноземні громадяни, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері корпоративного управління на території України і відповідають наступним кваліфікаційним вимогам:

  • закінчена вища освіта; спеціальна підготовка в галузі корпоративного управління;
  • досвід роботи на посаді Корпоративного секретаря або на посаді, фактично відповідної посаді Корпоративного секретаря, в компанії, яка є резидентом України (українському представництві компанії – нерезидента України) не менше 3-х років.

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити анкету, розміщену на сайті і відправити по електронній пошті чи направити факсом заповнений друкований варіант. Детальніше про Конкурс (умови участі, заявка, регламент тощо) на сайті  або за телефоном (044)228-87-59.

Заявки приймаються з 01 березня по 20 травня 2015 року.

Церемонія нагородження відбудеться  05 червня у м. Київ.

Як проходив Конкурс у 2013 році можна подивитися тут.

З питаннями Ви можете звертатись до секретаря Організаційного комітету Конкурсу – Ірини Біляченко.

Організаційний комітет Конкурсу
тел. +380 44 228-87-59
тел/факс +380 44 278-12-52
email: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua