Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.06.2015ПАКУ оголошує про початок конкурсу «Корпоративний секретар 2013 року»

Професійна асоціація корпоративного управління оголошує про початок проведення конкурсу «Корпоративний секретар 2013 року» (далі – Конкурс).

Конкурс покликаний сприяти впровадженню найвищих стандартів та кращих практик корпоративного управління; підвищенню статусу професії корпоративного секретаря; оцінці й визнанню особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії.

Учасниками, номінантами та переможцями Конкурсу можуть стати громадяни України та іноземні громадяни, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері корпоративного управління на території України і відповідають наступним  кваліфікаційним вимогам: закінчена вища освіта; спеціальна підготовка в галузі корпоративного управління;  досвід роботи на посаді Корпоративного секретаря або на посаді, фактично відповідної посаді Корпоративного секретаря, в компанії, яка є резидентом України (українському представництві компанії – нерезидента України) не менше 3-х років.

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити анкету, розміщену на сайті  і відправити по електронній пошті і чи направити факсом заповнений друкований варіант.

Заявки приймаються з 10 січня по 10 травня 2014 року.

Церемонія нагородження відбудеться  13 червня  у м. Донецьк.

Завантажити та познайомитися з Регламентом Конкурсу можна на сторінці https://www.cgpa.com.ua/konkurs

З питаннями Ви можете звертатись до секретаря Організаційного комітету Конкурсу  – Ірини Біляченко.

Організаційний комітет Конкурсу

тел. +380 44 228-87-59

тел/факс +380 44 278-12-52

email: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua