Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
25.10.2016ПАКУ розпочала другий курс навчання українських комплаєнс-офіцерів

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) 24-28 вересня 2016 року проводить другу Програму підготовки уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів).

Навчання побудовано на міжнародному досвіді та фактичних прикладах з бізнесу.

ЧИТАТИ КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ МИНУЛОЇ ПРОГРАМИ

Протягом тижня провідні експерти у сфері антикорупційного комплаєнс і представники державних регуляторів нададуть практичні поради профільним фахівцям, як середнім і великим українським компаніям розробити і впровадити антикорупційні програми, а також як побудувати механізм моніторингу їх виконання.

Друга програма підготовки комплаєнс-офіцерів зібрала 19 учасників, серед яких представники ДП «Укрметртестстандарт», ПАТ «Укрзалізниця», ПАТ «Кредобанк», ЗАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», ТОВ «СІНІАТ», ЗАТ «Криворіжаглобуд», ПрАТ «СК «ПЗУ Україна», ДП «Одеський авіаційний завод», НАК «Нафтогаз України», ТОВ «Кьюбі Технолоджи», ПрАТ «МТС Україна», ЗАТ «Консьюмерс-Скло-Зоря», АК «Харківобленерго», ПрАТ СК «Уніка» та інших компаній.

Перший день тренінгів відкрив голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв серією інтерактивних лекцій про те, чому корупційний бізнес об’єктивно не стійкий в українських реаліях і в чому вигода для вітчизняних підприємств впроваджувати міжнародні стандарти комплаєнс.

Як працює комплаєнс-служба? ПАКУ провела тренінг у форматі ділової гри

Нагадаємо, у 2017 році ПАКУ планує провести 4 подібні навчальні програми підготовки фахівців у сфері антикорупційного комплаєнс (уповноважених з боротьби з корупцією), реєстрація на які вже стартувала. Для запису на програму і замовлення корпоративного тренінгу можна звертатися до керівника секретаріату АсоціаціїІрини Біляченко: +38 (044) 22-88-759, 278-12-52, irina.bilyachenko@cgpa.com.ua