Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
14.07.2017ПАКУ консультує кандидатів до Національного реєстру корпоративних директорів

Вже протягом трьох місяців Секретаріат Професійної асоціації корпоративного управління веде активну роботу з потенційними членами Національного реєстру корпоративних директорів, початок роботи якого був анонсований на початку квітня 2017 року на прес-конференції членів Ради Реєстру.

Про інтерес до Реєстру свідчить велика кількість запитань та коментарів щодо правил включення до Реєстру, критеріїв відбору та функціонування Ради Реєстру.

На найбільш поширені запитання відповідає Секретар Ради, Олег Трипольський.

Запитання 1: У мене вища економічна освіта, сертифікат корпоративного секретаря, певний досвід роботи. Але я не був членом наглядової ради або корпоративним секретарем. Які мої шанси потрапити до Реєстру?

Відповідь: Конкретне рішення буде прийматися Радою з урахуванням всіх обставин. Сама по собі відсутність практичного досвіду роботи членом наглядової ради не є безумовною причиною для відмови, хоча це дещо зменшує шанси кандидата. Однак всі колись починають. Навіть якщо з першого разу Вас не включать до Реєстру, проходження процедури, співбесіда з членами Ради, особисте спілкування з ними стануть стимулом продовжити особистий розвиток в даному напрямку, наприклад, пройти навчання для корпоративних директорів, стажування, після чого повторно подати документи на включення до Реєстру.

Запитання 2: Чи впливає членство в ПАКУ на рішення Ради про включення до Реєстру?

Відповідь: Положення про Реєстр не передбачає, що членство в Асоціації є умовою для включення до Реєстру. Більш того, члени Ради Реєстру, як незалежні експерти, не є членами ПАКУ. Однак членство в ПАКУ, яка відповідно до Статуту об’єднує осіб, які працюють в сфері корпоративного управління, свідчить про достатньо високу кваліфікацію кандидата, його активну позицію щодо підвищення власної кваліфікації тощо.

3апитання 3: Якщо мене включать до Реєстру, наскільки ймовірною є можливість обрання мене членом Наглядової Ради?

Відповідь: Реєстр є відкритим і Асоціація буде вживати всіх можливих зусиль для його популяризації як в бізнес – колах, так і серед відповідних органів державного управління. Слід звернути увагу, що для визначення представників держави і незалежних директорів, яких держава буде пропонувати в наглядові ради, передбачена процедура конкурсного відбору. При цьому в переліку документів, що подаються на конкурс кандидатами, передбачені рекомендації. Особам, включеним до Реєстру, Асоціація надасть такі рекомендації, а також допоможе в підготовці документів на конкурс.

Детальнаінформаціяпро Національний реєстр корпоративних директорів, умови подачі документів та інша інформація у розділі «Про Реєстр».