Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.10.2017ПАКУ бере участь у конкурсних комісіях МЕРТ

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) проводить конкурсний відбір керівників та незалежних членів наглядових рад особливо важливих для економіки державних підприємств. До складу комісій, які проводять конкурсний відбір, включаються представники МЕРТ, відповідних суб’єктів управління (Мінагрополітики, Мінінфраструктури, Міненерговугілля, Фонду державного майна та ін.) та незалежні недержавні експерти.

Зважаючи на значний досвід з надання експертних рекомендацій з питань корпоративного управління, побудови систем корпоративного управління, зокрема організації наглядових рад, Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) отримала звернення від МЕРТ щодо надання кандидатур до складу комісій з конкурсного відбору на посади керівників та незалежних членів наглядових рад таких компаній, як: ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Завод «Електронмаш», ДП «Укрхімтрансаміак» та ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія». ПАКУ запропонувала трьох кандидатів:

Окунєв Олександр Йосипович – голова Правління ПАКУ, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Консультант International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.); член Експертної ради з питань корпоративного управління та фондового ринку НКЦПФРУ, автор кількох книг та більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Трипольський Олег Всеволодович – член ПАКУ; заступник завідуючого, завідуючий відділом, заступник начальника Управління Секретаріату Кабінету Міністрів (1993-1998, 2000-2010); заступник Голови Національного агентства з питань управління державними корпоративними правами (1999); член наглядових рад великих акціонерних товариств з державним пакетом акцій: Алчевський коксохім, Запорізький завод феросплавів, Київський завод ім. Петровського, Малинська паперова фабрика, Кримський титан (1999-2007); Заслужений економіст України.

Долгіх Олексій Володимирович – – керуючий партнер Українського офісу компанії Boyden Global Executive Search (з 2016). Олексій – один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі Олексій Долгих 15 років, ключовий досвід – це пошук професіоналів рівня ради директорів, фінансових директорів, директорів з маркетингу та продажу.
Освіта: Донецький державний університет, Економіко-правовий факультет; Міжнародний Інститут Бізнесу, International MBA.

Вже в середу 4 жовтня 2017 р. Олександр Окунєв взяв участь у засіданні комісії з конкурсного відбору керівника ДП «Укрхімтрансаміак».