Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
12.04.2016Пакети для членів ПАКУ будуть оновлені з 2017 року

З наступного року Професійна асоціація корпоративного управління представить ринку оновлені версії членських пакетів. Про це йшла мова на засіданні Комітету з членства ПАКУ, яке відбулося 11 квітня в Києві.

У роботі взяли участь:

  • Олександр Окунєв, голова правління ПАКУ,
  • Галина Потопальська, корпоративний секретар ВАТ «Альфа-Банк»,
  • Олексій Поволоцький, корпоративний секретар групи «ДТЕК»,
  • Олег Журавльов, директор департаменту управління власністю та корпоративними правами ТОВ «Інкостіл Груп»
  • Ірина Біляченко, керівник секретаріату ПАКУ,
  • Анастасія Баклан, керівник PR-програм ПАКУ.

«Для всіх членів ПАКУ з 2017 року буде створений майданчик для працевлаштування – «професійна дошка оголошень» в сфері корпоративного управління. На цьому майданчику індивідуальні члени зможуть розміщувати свої резюме, а колективні члени – вакансії для профільних фахівців», – прокоментував Олександр Окунєв.

Додатковою опцією, яка буде доступна з наступного року, стане включення в Професійний реєстр корпоративних директорів та Професійний реєстр корпоративних секретарів:

«Це люди, чий професіоналізм і порядність ми констатуємо, постійно моніторимо їх ділову репутацію та відповідність спеціальним критеріям, і готові за них поручитися в спілкуванні з потенційними роботодавцями», – додав експерт.

Незабаром на веб-сайті Асоціації буде опубліковано повний опис опцій нових пакетів індивідуального і колективного членства. За рішенням Комітету, вартість пакетів буде прив’язана до мінімальної заробітної плати.

На засіданні члени Правління також обговорили організацію форумів Професійної асоціації корпоративного управління протягом 2016 року. Нагадаємо, Третій міжнародний форум корпоративних секретарів відбудеться 3-4 червня за участю міжнародних експертів, українських практиків, науковців та представників державних регуляторів.

Наступне засідання Комітету з членства відбудеться 25 квітня.