Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
24.03.2016Визначено журі конкурсу “Корпоративний секретар року” – триває прийом заявок

Професійна асоціація корпоративного управління опублікувала склад журі професійного конкурсу «Корпоративний секретар 2015 року».

Нагадуємо, цього року урочисте нагородження переможціввідбудеться 10-11 червня в Києві під час щорічного Міжнародного форуму корпоративних секретарів.

Так, в цьому році заявки конкурсантів розглянуть голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв,член НКЦПФР Юрій Буца,президент ПАРД Олексій Кий,голова Правління ПАТ «Українська біржа» Олег Ткаченко, директор департаменту ФДМУ Юрій Нікітін і секретар журі,корпоративний секретар ПАТ «Альфа-Банк»Галина Потопальська.

На даний момент триває збір заявок від конкурсантів. Нагадаємо, учасниками Конкурсу можуть стати громадяни України та іноземні громадяни, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері корпоративного управління на території України.

ЗАВАНТАЖИТИ РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Згідно з програмою Конкурсу, обробка анкет та есе, а також визначення номінантів Конкурсу буде проходити до 23 травня 2016 року. З 23 до 31 травня відбудеться ряд інтерв’ю номінантів, і вже до 9 червня стануть відомі імена переможця і двох лауреатів.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету учасника і написати конкурсне есе відповідно до графіка проведення.

СКАЧАТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА

Церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу буде проводитися в урочистій обстановці у присутності представників бізнес-спільноти, органів державної влади, експертів і засобів масової інформації.

«Корпоративний секретар року» є громадською нагородою, яка вручається переможцям за особисті професійні досягнення у сфері корпоративного управління. Засновником і організатором конкурсу «Корпоративний секретар року» є Професійна Асоціація Корпоративного Управління .