Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.06.2015Оновлений графік заходів ПАКУ на друге півріччя

Представляємо Вашій увазі оновлений графік заходів на друге півріччя 2014 року. До кінця року ми постарались запланувати заходи, які познайомлять слухачів із новинами в законодавстві з корпоративного управління, цінних паперів, депозитарної системи, нададуть практичну допомогу у вирішенні найактуальніших та спірних питань правозастосування, дозволять підвищити кваліфікацію у сфері корпоративного управління, а також дадуть змогу отримати консультації від представників регуляторів та поспілкуватись зі своїми колегами.

ГРАФІК ЗАХОДІВ 2014 

Спеціалізована програма «КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР» (з видачею кваліфікаційного сертифікату), яка відбудеться у жовтні та грудні, допоможе розібратись в особливостях роботи органів управління акціонерного товариства, протоколюванні корпоративних подій, роботі із запитами акціонерів, запобіганні конфліктних ситуацій тощо. Нова програма ПАКУ «Міжнародні стандарти діяльності Ради директорів (Наглядової ради)» присвячена ролі Наглядової ради, обов’язкам та відповідальності її членів, складу та структурі НР, а також ефективним виступам під час засідань, управлінню динамікою засідань та управлінню емоціями, протидії маніпуляції, виходу з тупікових ситуацій.

ПАКУ постійно працює над запитами власних клієнтів, яких турбують найактуальніші і спірні питання роботи АТ. Тому у цьому півріччі ми розробили кілька нових семінарів. Семінар «Корпоративне управління в банківській сфері: нове в законодавстві, досвід правозастосування» (за участі НКЦПФР) присвячений останнім змінам в України «Про банки та бінківську діяльність», а також практичним питанням роботи банків в Україні. Практику застосування норм Закону України «Про депозитарну систему України» розглядатимуть під час семінару «Депозитарна система України: нове законодавство, досвід правозастосування». Практикум «Правові та організаційні аспекти реорганізації АТ шляхом злиття, поділу, виділу та перетворення» розкриє всі плючи та мінуси реорганізації акціонерних товариств в Україні.  І нарешті,  практикум «Зміни в корпоративному законодавстві в 2014 р. та судова практика розгляду корпоративних спорів за 2013-2014 рр.».

Питанням скликання, проведення загальних зборів, прийняття та оскарження рішень ЗЗА присвячено семінар «Загальні збори акціонерів: практичні поради, судова практика»; особливостям роботи Наглядової ради  АТ, виконавчого органу та захисту прав акціонерів –  семінар «Діяльність органів управління АТ та захист прав акціонерів»; питанням зміни розміру статутного капіталу, розкриття особливої та регулярної інформації про АТ, особливостям нагляду з боку регуляторів та особливостям оцінки акцій – семінар «Діяльність АТ на фондовому ринку».

Практичні поради з тлумачення вимог чинного законодавства щодо значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, розгляд Положень про порядок укладання значних правочинів, обговорення їх позитивних моментів та недоліків, рекомендації щодо написання власного положення будуть розглянуті у практикумі «Значні правочини та правочини із заінтересованістю: порядок вчинення, погодження та оформлення. Конфліктні ситуації».

Детальна інформація про семінари у розділі «ЗАХОДИ».

Для реєстрації потрібно заповнити АНКЕТУ УЧАСНИКА на сайті Асоціації.

З усіх питань щодо участі та реєстрації звертайтесь, будь ласка, до Ірини Біляченко за тел. (044) 228-87-59 або e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.