Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
26.10.2018Олександр Окунєв взяв участь у експертній дискусії «Концепція розвитку корпоративного законодавства в Україні»

25 жовтня 2018 року Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, став панелістом експертної дискусії щодо концепції розвитку корпоративного законодавства в Україні, яку організувала Асоціація правників України.

Основною метою обговорення була підготовка тез для затвердження концепції розвитку корпоративного законодавства в Україні. Для повного розуміння проблематики учасники почали обговорення з основ – історії розвитку корпоративного законодавства України та імплементації законодавства Європейського Союзу. Поділились ідеями щодо того, яких змін потребує українське корпоративне законодавство та яким чином їх ефективно впроваджувати. Поговорили про реформу АТ та ТОВ, а також про технологію підготовки нормативних актів.

Окрім О.Окунєва, панелістами виступили Ганна Вронська, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, Оляна Гордієнко, директор з управління Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), Наталія Кузнєцова, професор кафедри цивільного права юридичного факультету КНУ ім. Т.Шевченка, Максим Лібанов, член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, Юрій Попов, експерт у галузі корпоративного права.

Учасники та гості зійшлися на думці, що Господарський Кодекс не актуальний і домовились об’єднуватись та працювати над законодавчими ініціативами щодо його відміни, а також вдосконалення правового поля в межах реформи корпоративного законодавства.

Детальніше про дискусію читайте на сайті Асоціації правників України.

За матеріалами АПУ