Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
01.03.2019Олександр Окунєв про досвід корпоративного управління українських державних компаній на семінарі в Білорусі

26 лютого 2019 року Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, виступив на семінарі, який організував в Мінську (Білорусь) Центр економічних досліджень БЕРОК разом з бізнес-школою ІПМ, на тему: «Інновації в управлінні держкомпаніями України: наглядові ради, незалежні директори».

У своїй презентації О.Окунєв розглянув досвід корпоративного управління на прикладах українських державних компаній, а також особливостей підбору незалежних директорів, зупинився на механізмах підвищення ефективності роботи рад директорів. Були представлені кейси НАК «Нафтогаз України», АТ «Укрзалізниці», АТ «Укрпошти», АТ «Укренерго», ДП «Адміністрації морських портів України», ДП «Поліграфкомбінату «Україна», ДП «ПроЗорро.Продажі». Для кращого розуміння та візуалізації озвучених процесів у презентації було використана інфографіка Офісу реформ Кабінету Міністрів України. 

Секретаріат Кабінету Міністрів України забезпечує проведення конкурсного відбору та діяльність Комітету з призначень і комісії з відбору. Офіс реформ Кабінету Міністрів України супроводжує цей процес і надає всебічну підтримку Секретаріату КМУ. Сторінка Комітету з призначень на Урядовому порталі: http://bit.ly/2ytfbsT

У заході взяли участь керівники та відповідальні фахівці, пов’язані з виробленням і реалізацією державної політики в сфері корпоративного управління, а також фахівці, чия діяльність пов’язана з роботою та участю в наглядових рад. Серед учасників були представники з Міністерства економіки, Державного комітету з майна Республіки Білорусь, Міністерства архітектури і будівництва, концерну «Белнафтохім», комітетів державного майна Мінміськвиконкому і Мінського облвиконкому. Бізнес був представлений такими організаціями, як ВАТ «Мінський завод ігристих вин», ВАТ «АСБ Беларусбанк», ВАТ «Мінськ Кристал», ВАТ «Керамін», ВАТ «БАТЕ», ВАТ «Керуюча компанія холдингу «Белавтодор», ГО «Белресурси», ВАТ “БелАЗ” та ін.

Детальніше про захід на сайті BEROC