Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
15.05.2022Олександр Окунєв – кваліфікований експерт платформи MEREZHA (ЄБРР)

Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), головний експерт Українського інституту корпоративного управління, став кваліфікованим експертом платформи MEREZHA. Проєкт MEREZHA реалізовано в рамках ініціативи Європейського союзу для країн Східного партнерства (EU4Business) «Прямуємо разом!». Ініціатива надає можливості фінансування для малого та середнього бізнесу, відкриває іноземні ринки та пропонує консалтингову і технічну підтримки. Реалізацією ініціативи в Україні займається Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Мета платформи – вивести українські підприємства на новий рівень через залучення бізнес-експертів. Merezha – це простір для взаємодії основних гравців ринку та ефективним інструментом для побудови культури ведення бізнесу.

MEREZHA фокусує свої зусилля на середніх та малих підприємствах, стартапах та майбутніх бізнесах, оскільки саме вони створюють робочі місця, конкуренцію на ринку та закладають фундамент здорової економічної системи країни.

Український інститут корпоративного управління є пре-кваліфікованим консультантом ЄБРР. О.Окунєв здійснює консультування у процесі комплексної організації управлінської системи компаній та допомагає запроваджувати та удосконалювати систему належного корпоративного управління; допомагає при створенні дорадчої та наглядової ради компаній; супроводжує введення посади корпоративного секретаря в компаніях малого, середнього та великого бізнесу, сімейних компаніях.