Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
22.01.2016Стартував відбір на програму підготовки уповноважених у боротьбі з корупцією в бізнесі

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) починає попередній відбір учасників унікальної програми для бізнесу і державних службовців з підготовки уповноважених у боротьбі з корупцією (комплаєнс-офіцерів).

Про це заявив Голова правління ПАКУ Олександр Окунєв на вебінарі «Антикорупційний компалаенс», який відбувся 22 січня.

За його словами, для відібраних кандидатів будуть проведенітри безкоштовні навчальні програми у вересні-листопаді 2016 року, а на весну заплановано низку ознайомлювальних семінарів у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Вінниці. Програми реалізується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Головним критерієм відбору учасників стане можливість впровадити в компанії або держструктурі, в якій він працює, сучасну антикорупційну програму, а також контролювати її виконання.

Найближчим часом на сайті ПАКУ та Національної платформи МСБ буде опублікована Анкета для заповнення. Щоб отримати дану Анкету в день публікації на e-mail, необхідно відправити запит «Участь у програмі підготовки уповноважених по боротьбі з корупцією» за адресою: irina.bilyachenko@cgpa.com.ua

Цікаво, що згідно з дослідженням US News & World Report, професія офіцера по комплаєнс є однією з найбільш шанованих в бізнесі США: 4 місце з більш ніж 100 бізнес посад.

Дослідники відзначають, що офіцери по комплаєнс потрібні на всіх рівнях і в усіх індустріях, в тому числі, затребувані вони і в якості позаштатних консультантів і незалежних перевіряючих у бізнес-структурах та державних органах.