Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
16.02.2017Навчання корпоративних секретарів заплановано на березень

З 13 по 17 березня 2017 року в Києві відбудеться наступна програма навчання «Корпоративний секретар» (з видачею кваліфікаційного сертифіката).

П’ятиденна програма розрахована на корпоративних секретарів, фахівців юридичних відділів та відділів роботи з акціонерами, відділів цінних паперів, фахівців консультаційних компаній, які виконують функції корпоративного секретаря, а також членів наглядових рад, які відповідають за корпоративне управління в компанії.

Під час Програми учасники отримають необхідні в їх роботі знання та практичні навички з організації роботи органів управління акціонерного товариства (АТ), скликання та проведення загальних зборів акціонерів, протоколювання корпоративних подій, роботи з запитами акціонерів, іншими документами АТ, врегулювання конфліктних ситуацій, підготовки та оформлення угод з власними цінними паперами АТ, запобігання спробам корпоративного шантажу, корпоративного захоплення і т.п.

Наприкінці Програми всі учасники здають іспит у формі співбесіди. Учасники, які пройдуть навчання та успішно складуть іспит, отримають кваліфікаційний сертифікат, їх дані будуть внесені до відповідного державного реєстру. Ознайомитися із зазначеним реєстром можна на WEB-сторінці ФДМУ.

Вимоги до учасника: наявність вищої освіти (бажано юридичного або економічного напрямку), бажання отримати агреговані знання з основних напрямів і форм роботи корпоративного секретаря, можливість взяти участь в зазначені дати.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОПЕРЕДНІПРОГРАМИ

Реєстрація на Програму вже відкрита. Нагадуємо, що до 28 лютого діє знижка «ранньої пташки».

Детальна інформація про програму, умови участі та форма реєстрації доступні за посиланням.

Довідка:

Український інститут корпоративного управління (далі-Інститут) – єдиний в Україні навчальний центр, який проводить підготовку корпоративних секретарів з видачею кваліфікаційного сертифіката встановленого зразка.

Починаючи з 2006 року Програма проводиться у співпраці з Фондом державного майна України. Інститут (раніше – Центр корпоративного управління Міжнародного інституту бізнесу) протягом шістнадцяти років провів 52 програми, на яких пройшли навчання понад 950 представників провідних українських АТ.