Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
05.06.2015Обрання Наглядової ради та Ревізійної комісії шляхом кумулятивного голосування

17 лютого Центр корпоративного управління МІБ проведе практикум  “Організація кумулятивного голосування в акціонерному товаристві: як реалізувати вимоги нового законодавства.

Законом України «Про акціонерні товариства» (далі – Закон) введена абсолютно нова для України процедура обрання Наглядової ради і Ревізійної комісії кумулятивним голосуванням. Добитися повного розуміння особами, відповідальними в АТ за організацію корпоративних подій, усіх деталей і нюансів процедури кумулятивного голосування; сфокусувати увагу на питаннях, що потребують додаткового врегулювання в локальних нормативних актах АТ; надати учасникам зразки усіх документів,  які складаються при проведенні кумулятивного голосування, пропонуємо на практикумі ”Організація кумулятивного голосування в акціонерному товаристві: як реалізувати вимоги нового законодавства”, який відбудеться 17 лютого 2011 р.

Практикум складається з:
1. вступної лекції про вимоги Закону України “Про акціонерні товариства” до випадків і порядку обрання Наглядової ради й Ревізійної комісії АТ шляхом кумулятивного голосування;
2. ділової гри ”обрання Наглядової ради АТ” шляхом кумулятивного голосування, у якій кожен із учасників семінару виступить у ролі (а) мажоритарного акціонера; (б) міноритарного акціонера; (в) члена лічильної комісії АТ;
3. обговорення результатів ділової гри, узагальнення й формулювання питань, що потребують додаткового врегулювання в Статуті й Положеннях АТ;
4. заключної презентації, присвяченої практичним рекомендаціям із організації процедури кумулятивного голосування, а також обговоренню рекомендованих зразків документів, що складаються при проведенні кумулятивного голосування (бюлетень для голосування; протокол про результати голосування; протокол загальних зборів акціонерів).

Автором і модератором заходу є – Окунєв Олександр Йосипович– директор Центру розвитку корпоративного управління МІБ, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996- 2001) та МІБ (з 2001). Член Консультаційно – експертної ради з питань корпоративного управління ДКЦПФР; голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ); член Консультативної Ради компанії “AES Україна”.

Детальну інформацію  про заходи  можна подивитися на веб-сайті www.iib.com.ua/cg  .
Місце проведення : Міжнародний інститут бізнесу,  м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8 А.
З питань участі Ви можете звертатися до Інни Мозгової по тел. – (044) 228-87-59 (прямій), 585-00-33 (вн. 132), e-mail: Inna.Naumenko@iib.com.uacg@iib.com.ua.