Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.05.2016Про важливість участі у конкурсі “Корпоративний секретар року” розповідає КС «Альфа-Банк» Галина Потопальська

У червні 2016 року Професійна асоціація корпоративного управління підведе підсумки щорічного конкурсу «Корпоративний секретар року» та нагородить кращих профільних фахівців в Україні за результатами діяльності в 2015 році.

Про важливість участі у конкурсі розповіла переможець конкурсу за результатами діяльності в 2013-2014 рр., Корпоративний секретар (КС) ПАТ «Альфа-Банк» Галина Потопальська:

Щорічний конкурс «Корпоративний секретар року» – це «майданчик», на якій кожен фахівець, котрий працює в сфері корпоративного управління, може публічно заявити про свої досягнення і, в результаті, про розвиток своєї організації.

Приємно відзначити, що ми все частіше говоримо про корпоративне управління не тільки в контексті компаній в лістингу, а застосовуємо це поняття до більш широкого кола юридичних осіб. Це свідчить про еволюцію процесу управління в компаніях та вихід їх в цілому на новий рівень організації діяльності.

У нашій країні професія «Корпоративний секретар» ще як «немовля»: про неї вже говорять, але мало хто розуміє, що за нею стоїть в практичному аспекті діяльності.

Час Конкурсу, як точка координат, де кожен учасник – КС оцінює своє становище, де професійний та особистісний розвиток тісно переплітаються і дають ті найважливіші «перемоги і досягнення», що підсумовують минулий рік.

Участь у конкурсі – це не тільки визнання особистих досягнень, а також безцінний внесок у розвиток корпоративного управління і становлення професії Корпоративного секретаря в нашій країні:

– Діліться досвідом, підвищуйте статус професії та її визнання;

– Ставте собі нові виклики і створюйте найкращі практики корпоративного управління в українських компаніях;

– Розділіть радість своїх перемог в колі однодумців і професійного співтовариства,

– Робіть виклики тим, хто також створює кращі українські практики в діяльності Корпоративного секретаря.

Аудиторія: корпоративні секретарі в українських компаніях (члени і не члени ПАКУ), а також співробітники юридичного профілю, які планують «приборкати» цю спеціальність в контексті нового законодавства.

Реєстрація учасників Конкурсу, обробка анкет та есе, а також визначення номінантів Конкурсу проходить з 10 лютого до 23 травня. Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету учасника і написати конкурсне есе відповідно до графіка проведення.

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА

Деталі за посиланням.