Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.12.2015Наш Електронний бюлетень з корпоративного управління змінює свій формат!

Ми живемо в «еру інформації». Зараз як ніколи правдива фраза «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Кожен день приносить нам масу новин і змін, і, найчастіше, просто не вистачає часу ознайомиться з усіма і виділити головне. А не інформованість, зокрема фахівця корпоративного управління, може призвести до серйозних помилок в роботі.

Наша Асоціація протягом 10 років! випускала Електронний бюлетень з корпоративного управління, його популярність серед наших передплатників говорить сама за себе. Ми не стоїмо на місці і, відповідаючи на виклики нашого часу, вирішили вдосконалити і змінити формат нашого продукту.

Відтепер кожен місяць після отримання нашого традиційного бюлетеня по електронній пошті наші передплатники зможуть брати участь у півторагодинномувебінарі, на якомуОлександр Окунєвта інші наші фахівці будуть в режимі реального часупроводити огляд, робити акценти на найцікавішому тадавати свої коментарідо

  • текстів нових нормативних документів у сфері корпоративного;
  • найцікавіших статей вітчизняних та зарубіжних фахових видань, матеріалів з мережі Інтернет;
  • опублікованих судових рішень з корпоративних спорів та іншої корисної інформації.

Що ж змінилося?

  • Ви першими отримуєте експрес – коментарідо щойно прийнятих нормативних документів від голови правління ПАКУОлександра Окунєва;
  • Ви читаєте найцікавішу і найважливішу інформацію, яку не завжди можна знайти у вільному доступі,ми – економимо Ваш час;
  • Ви отримуєте додатково розширену функцію «питання-відповідь»– у Вас є можливість отримати повну аргументовану відповідь на ваше питання, на сторінках бюлетеня в письмовому вигляді, а також – в режимі реального часу під час вебінару можна отримати консультацію від наших спеціалістів;

В РЕЗУЛЬТАТІнаші передплатники отримують матеріали, спілкуються в онлайн-режимі з експертами, дізнаються про цікаві події.

ПАКУ – спільнота професіоналів! Тому наші спікери – фахівці, у яких є реальний досвід у сфері корпоративного управління і фондового ринку.

Модератором вебінарів будеОлександр Окунєв, якого всі прекрасно знають, як відомого в Україні фахівця в галузі корпоративного права, а також нашого беззмінного керівника.

Щомісячний * «Пакет інформаційного забезпечення фахівця корпоративного управління», буде надходити в першій декаді місяця: спочатку Ви отримуєте електронний бюлетень для ознайомлення, а через пару днів приєднуєтеся до вебінару, на якому задаєте питання по отриманому бюлетеню і темам, які вас цікавлять.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail:info@cgpa.com.ua
*Окрім відпускних січня і серпня