Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.06.2015Наглядова рада або рада директорів: що обираємо?

10 грудня 2014 року Центр комерційного права (ЦКП) спільно з Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ) проводитиме круглий стіл «Наглядова рада або рада директорів: що обираємо?»(далі – Круглий стіл) за участі представників органів державної влади, суддів, науковців та фахівців у галузі корпоративного управління, юридичної громадськості та ЗМІ.

Під час засідання передбачається презентація аналізу регуляторного впливу можливого запровадження альтернативних моделей формування та взаємодії органів акціонерного товариства. Аналіз  проведено спільними зусиллями ЦКП та ПАКУ.

На Круглому столі буде розглянуто питання – чи є існуюча модель корпоративного управління оптимальною для України з огляду на практику та світові тенденції формування рад директорів акціонерних товариств. Планується обговорити важливість застосування аналізу регуляторного впливу для оцінки заходів державної політики, зокрема можливого запровадження інших моделей формування та взаємодії органів акціонерного товариства.

На обговорення учасників також буде винесено аналіз особливостей корпоративного управління в акціонерних товариствах з державною часткою, зокрема підвищення ролі незалежних директорів.

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі, що відбудеться у Білій залі Великого конференц-залу НАН України з 10:00 до 13:00 (реєстрація учасників розпочнеться о 9:30) за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55 (перший поверх).

Просимо підтвердити свою участь до 8 грудня 2014 року. Контактні особи:  Шевчук Галина Зенонівна (т. 490-65-75, hshevchuk@clc.com.ua) та Вознюк Святослав Іванович (т. 490-65-75, sv@clc.com.ua).