Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.06.2015На сайті ПАКУ створено Форум

На сайті ПАКУ почав працювати в повному обсязі  Форум  Асоціації.  Розділ  «Форум» є на головній панелі біля Контактів в головному меню сайту.

На Форумі поки чотири розділи – «Діяльність ПАКУ», «Новини корпоративного управління», «Про ПАКУ», «Події».

У розділі «Діяльність ПАКУ» (назва робоча) розміщується  інформація про ініціативи ПАКУ, тексти законопроектів, проектів рішень, наказів регуляторів, які Асоціація хоче винести на обговорення і до яких збирається подати свої пропозиції та зауваження. Зараз вже розміщена тема «Законопроект № 2037 від 17.01.2013 р.», в якій ми хочемо обговорити з Вами сам Законопроект, а також пропозиції та зауваження ПАКУ, подані до цього Законопроекту у Комітет з економічної політики Верховної Ради України. Якщо у Вас є зауваження, пропозиції, коментарі, будемо раді їх розглянути.

Розділ «Новини корпоративного управління» буде наповнюватись останніми новинами розвитку корпоративного управління України, Росії , інших держав.

Розділ «Про ПАКУ» дає можливість  отримати відповіді на питання, що стосуються діяльності та роботи ПАКУ, як вступити до Асоціації, як стати колективним або індивідуальним членом тощо.

У розділі «Події» розміщуємо коротку інформацію про події Асоціації – семінари, практикуми, круглі столи, дискусії, Міжнародний форум корпоративних секретарів та інші події, які будуть затверджені Планом роботи ПАКУ.

Якщо у Вас є актуальна тема і / або проект законодавчого або нормативного документа, що належать до сфери діяльності ПАКУ і які Ви б хотіли обговорити з професіоналами корпоративного управління та фондового ринку, будь ласка, напишіть мені на адресу irina.bilyachenko@cgpa.com.ua. Ваші повідомлення будуть розглянуті нашими модераторами і запропоновані для обговорення зі всіма учасниками Форуму.

Для перегляду тем і повідомлень Вам необхідно пройти невелику реєстрацію і отримати лист-підтвердження про реєстрацію.

Сподіваємось, що Форум стане активною майданчиком для спілкування професіоналів і обміну думками, та  досвідом з різних питань корпоративного управління та фондового ринку.

Чекаємо Вас на Форумі!