Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
17.07.2017Міжнародна юридична фірма DLA Piper стала колективним членом ПАКУ

На засіданні Правління ПАКУ за підсумками голосування було прийнято рішення про вступ до ПАКУ нового колективного члена – міжнародної юридичної фірми DLA Piper.

Правління ПАКУ щиро вітає нового колективного члена зі вступом до Асоціації!

Для довідки:

DLA Piper є однією з найбільших міжнародних юридичних фірм, в якої працюють понад 4200 юристів у більш ніж 40 країнах світу. Ми маємо рівне представництво по обидві сторони Атлантики, наші офіси працюють в США, Європі, Азії, на Близькому Сході та в Африці. Ми надаємо повну юридичну підтримку клієнтам незалежно від географії їх бізнесу.

Наш київський офіс налічує понад 40 юристів, що надають юридичну підтримку стосовно широкого спектру юридичних питань, включаючи корпоративні та комерційні питання, питання захисту інтелектуальної власності, трудового права та нерухомості, антимонопольного та торгового права, антидемпінгових розслідувань та ведення судових справ.

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління.

ПАКУ створює центр знань, експертизи та обміну досвідом для профільних фахівців українського бізнесу; надає бізнесу і державним структурам експертні рекомендації з питань корпоративного управління; забезпечує професійну підготовку та сертифікацію корпоративних (незалежних) директорів і корпоративних секретарів; допомагає членам асоціації знайти гідну роботу, а бізнесу/державі – професіоналів високого рівня; розробляє, адаптує та впроваджує етичні стандарти роботи в сфері корпоративного управління.