Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
31.10.2017Мінекономрозвитку шукає чотирьох незалежних членів наглядової ради «Укрхімтрансаміаку»

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України оголошує конкурсний відбір чотирьох кандидатів на посаду члена наглядової ради держпідприємства «Укрхімтрансаміак», про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на офіційному сайті.

До функцій незалежних членів наглядової ради ДП «Укрхімтрансаміак» належатиме оптимізація структури управління, з урахуванням кращих світових практик корпоративного управління; впровадження ключових показників ефективності роботи підприємства; підготовка тарифної політики державного підприємства. Члени наглядової ради також будуть здійснювати контроль за фінансово-господарською діяльністю та впроваджуватимуть незалежний аудит.

Кандидат на посаду незалежного члена наглядової ради повинен мати вищу освіту (MBA буде перевагою), стаж, не менше десяти років на керівних посадах у компаніях або на державній службі, бездоганну ділову репутацію. Згідно з чинним законодавством, незалежний член наглядової ради не може посідати виборні посади чи бути посадовою особою в органах державної влади та/або місцевого самоврядування, а також мати будь-які матеріальні інтереси або відносини з товариством, його управлінням, що може поставити під загрозу прийняття об’єктивного рішення.

Конкурс відбуватиметься в два етапи. Попередній відбір кандидатів проведе Комісія при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. На другому етапі Комітет з призначень проведе співбесіди з фіналістами конкурсу та визначить кандидатури, які рекомендуватиме до призначення в наглядову раду держпідприємства.

Зі складом Комітету з призначень можна ознайомитись на сайті Мінекономрозвитку: http://bit.ly/2guiwSW.

З повним переліком документів та вимог до претендентів можна ознайомитись тут: http://bit.ly/2gGCqHl

Кінцева дата подачі документів – 5 грудня 2017 року.

Документи для участі у конкурсному відборі необхідно подати за електронною адресою: otopchiev@me.gov.ua.

Додатково

Підприємство здійснює послуги щодо транзиту аміаку через територію України трубопровідним транспортом, оптову торгівлю чи посередництво в торгівлі хімічною продукцією, паливом тощо. Підприємство утримує єдиний цілісний промисловий комплекс магістрального трубопроводу для забезпечення ефективного функціонування системи транспортування аміаку.