Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
14.04.2017ЗАХІД ПАРТНЕРІВ: «Як вибрати правильну міжнародну бізнес-стратегію?»-практикум від Тетяни Мосейчук

В рамках регіонального освітнього туру по містах України від нашого партеру – бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу» пройде практикум від викладача на програмах МВА. У програмі заходу живе спілкування, практична інформація, тренди і рекомендації від експерта в області міжнародний фінансів і стратегії – Тетяни Мосейчук.

Дата: 19 квітня 2017, 18:00.

Місце проведення: Харків, Premier Palace Hotel Kharkiv (пр -т Незалежності, 2), конференц-зал «Харків».

Аудиторія: власники і топ-менеджери компаній; керівники функціональних підрозділів; фахівці, які планують розвиток управлінської кар’єри.

Основні питання практикуму:

  • Глобальна економіка: можливості та ризики для вашого бізнесу.

Розмір підприємства більше не впливає на успішність міжнародного бізнесу. Чи можна «перестрибнути через суверенний рейтинг країни»?

  • Цілі компанії та вибір стратегії міжнародного бізнесу в глобальному світі.

Види стратегій, що визначають цілі, особливості для різних сфер бізнесу.

  • Вибір моделі входження на нові ринки. Організація міжнародного бізнесу.

Від торгових бар’єрів до фінансових інструментів і культурних особливостей.

Мосейчук Тетяна – викладач на програмах МВА в МІБ, директор міжнародної консалтингової компанії Assistance Holding. Має тривалий досвід роботи на фінансовому ринку України, в тому числі державного регулювання ринку фінансових послуг на посаді заступника голови Комісії з регулювання ринку фінансових послуг України.

Організаційний внесок– 50 грн

Також запрошуємо на практикуми в ЗапоріжжітаДніпрі

Контактний телефон (044) 585 00 33

Реєстрація за посланням: https://goo.gl/gjTCW7

Для довідки: Міжнародний інститут бізнесу (МІБ) – сучасна школа бізнесу європейського рівня, лідер на ринку бізнес-освіти в Україні вже понад 23 років. МІБ успішно реалізує майстерні програми управлінського розвитку Executive MBA, International MBA, General MBA, Ukrainian MBA – перші програми в Україні, які були акредитовані міжнародною незалежною асоціацією Association of MBAs (Великобританія). У портфель програм МІБ також входять ексклюзивні програми міжнародних професійних кваліфікацій з маркетингу – CIM (Великобританія) і управління виробництвом – REFA (Німеччина).