Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
29.06.2016Значні правочини та правочини із заінтересованістю стануть темою ексклюзивного семінару ПАКУ

7 липня з 10.00 до 18.00 Професійна асоціація корпоративного управління проведе практичний семінар «Значні правочини та правочини із заінтересованістю: порядок вчинення, погодження та оформлення. Конфліктні ситуації».

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ОПИСОМ
І ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Особливої​ актуальності темі надає набуття чинності з 1 травня поточного року змін до Закону України «Про акціонерні товариства», згідно з якими операції, здійснені з порушенням передбаченого законом порядку, автоматично (без судових рішень) не породжують прав і обов’язків для їх сторін (як акціонерних товариств, так і їх контрагентів).

“Розуміючи всю тяжкість можливих наслідків для компаній в контексті законодавчих новацій, ми запропонуємо учасникам семінару ряд рекомендацій. Важливо не тільки знати закони, значно ціннішими є навички з організації роботи з угодами в компанії, моніторингу їх розміру, створення бази даних зацікавлених осіб, автоматизації процесу узгодження угод. Викликає зацікавлення і програмне забезпечення, яке може полегшити цю роботу. Про все це будемо говорити на семінарі”, – розповів голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

За його словами, унікальності даному семінару надає об’єднання теоретичної і практичної частин. У першій половині дня будуть детально розглянуті положення українського законодавства, що регулюють порядок укладення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, а також відповідальність за його порушення. Друга ж частина дня буде присвячена ознайомленню з реальними кейсами організації роботи з угодами на прикладі компанії ДТЕК, а також судовою практикою розгляду спорів щодо операцій акціонерних товариств.

Триває реєстрація на семінар, кількість місць обмежена. За результатами навчання учасники отримають спеціальний сертифікат від організаторів.