Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.06.2015Корпоративне управління в банках: виклики та можливості

Організатори 

                                                                      

Інформаційний партнер         Спеціальний партнер         Комунікаційний  партнер

                                         

Діловий партнер                                                              За підтримки

                               

20 листопада 2013 року  в готелі “Хрещатик”  відбудеться круглий стіл на тему  “Корпоративне управління в банках: виклики та можливості” (далі – Захід). Організатор Заходу – Професійна асоціація корпоративного управління в партнерстві з Investor Relations Agency.  

Аналіз невідповідностей регуляторних вимог з точки зору банків, обговорення тенденцій зміни підходів до корпоративного управління у світовій практиці з урахуванням умов ведення бізнесу в Україні, обговорення пропозицій щодо гармонізації вимог державних регуляторів – Національного банку України та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (виявлення проблемних областей у практиці корпоративного управління в банках), формування консолідованої позиції банківського співтовариства про концепцію зміни законодавчого та нормативного регулювання у сфері корпоративного управління стануть основними пунктами порядку денного Заходу.

До участі в Заході запрошуються: представники банків, Національного банку України (НБУ), Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку(НКЦПФР), Незалежної асоціації банків України (НАБУ), Українського кредитно-банківського союзу(УКБС), Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), юридичних та консалтингових компаній.

Питання до обговорення: 

  1. Порівняльна характеристика невідповідностей норм  Закону “Про банки та банківську діяльність” та Закону “Про акціонерні товариства”.
  2. Презентація законопроекту про внесення змін до  Закону “Про банки та банківську діяльність” та Закону “Про акціонерні товариства” (розробка ПАКУ).
  3. Аналіз тенденцій зміни підходів до корпоративного управління у світовій та європейській практиці (вимоги регуляторів ЄС).
  4. Дискусія “Корпоративне управління в банку – конкурентна перевага чи неефективна формальність?”. Напрями гармонізації регуляторних вимог НБУ і НКЦПФР до банків.
  5. Опитування “Практика корпоративного управління в банках”.

Спікери: 

Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ,

Оксана Параскева, член Правління ПАКУ, партнер Investor Relations Agency.

Андрій Часовських, корпоративний секретар  КБ “ПІВДЕНКОМБАНК”

Роман Кузюк, член ПАКУ, начальник відділу корпоративного управління ПАТ “ПУМБ”

Ольга Сторожук, начальник управління корпоративних відносин ПАТ “Банк “Київська Русь”

З метою акумулювання прикладів невідповідностей норм  Закону “Про банки та банківську діяльність” та Закону “Про акціонерні товариства” на сайті ПАКУ відкрито публічний форум, де Ви можете залишити свої пропозиції та зауваження до проекту , який підготували члени ПАКУ, або надіслати свої пропозиції.  Обговорити на Форумі. 

Детальну інформацію про умови участі та реєстрації на круглий стіл Ви можете подивитись у розділі “Заходи”