Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
18.05.2017Конференція наших партнерів УАІБ «Професійне управління активами» цього року відбудеться в Одесі

9-10 червня 2017 року в Одесі відбудеться щорічна науково-практична конференція Української асоціації інвестиційного бізнесу “Професійне управління активами”.

Серед питань, винесених для обговорення учасниками цьогорічної конференції, будуть адаптація законодавства України у сфері управління активами інституційних інвесторів до вимог Директив ЄС, проблеми та перспективи накопичувального пенсійного забезпечення, актуальні питання регулювання діяльності з управління активами, а також питання розвитку інфраструктури та інструментів для інвестицій.

Участь у конференції візьмуть представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює регулювання ринків фінансових послуг, компаній-членів УАІБ, саморегулівних організацій, бірж, інших професійних учасників фінансового ринку, зарубіжні експерти.

Конференція проходитиме за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Інформаційними партнерами конференції виступають Ліга страхових організацій України, Професійна асоціація корпоративного управління, Інтернет-портал FinPost.com.ua.

Збір заявок на участь у щорічній конференції УАІБ – до 22 травня 2017 року.

Програма конференції, умови участі та заявка розміщені на головній сторінці сайту УАІБ: www.uaib.com.ua та на сторінці Асоціації у Facebook.

http://www.uaib.com.ua/aktual_kua/256059.html – посилання на програму та інші матеріали конференції українською.