Увійти|Реєстрація

вул. Володимирська, 23

+38 (044) 228-87-59

+38 (044) 338-09-95

+38 (094) 828-87-59

+38 (094) 906-59-95
info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини
16.11.2017Компанія Boyden стала колективним членом ПАКУ

На засіданні Правління ПАКУ за підсумками голосування було прийнято рішення про вступ до складу ПАКУ нового колективного члена – компанії Boyden .

Правління ПАКУ щиро вітає нового колективного члена зі вступом до Асоціації!

 Для довідки:

Компанія Boyden спеціалізується на пошуку і підборі управлінського персоналу. Boyden входить в ТОП-5 глобальних лідерів індустрії. Boyden – це команда досвідчених консультантів в 76 офісах в 43 країнах. Вибудовування партнерських відносин з клієнтом і індивідуальний підхід до вирішення завдань – таку філософію заклав засновник компанії і піонер індустрії підбору управлінського персоналу Сідні Бойден в 1946 році.

Надання послуг на найвищому професійному рівні, бездоганна етика, чесність і конфіденційність – наші основні принципи. Наша мета – успіх клієнта, і ми прагнемо надати підтримку в залученні кращих професіоналів, які зможуть підсилити управлінську команду. Репутація Boyden будується на детальному розумінні бізнесу компанії-клієнта, ретельному дослідженні ринку кандидатів, ефективній взаємодії і якісному виконанні кожного проекту.   

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління.

ПАКУ створює центр знань, експертизи та обміну досвідом для профільних фахівців українського бізнесу; надає бізнесу і державним структурам експертні рекомендації з питань корпоративного управління; забезпечує професійну підготовку та сертифікацію корпоративних (незалежних) директорів і корпоративних секретарів; допомагає членам асоціації знайти гідну роботу, а бізнесу/державі – професіоналів високого рівня; розробляє, адаптує та впроваджує етичні стандарти роботи в сфері корпоративного управління.