Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
16.11.2017Компанія Boyden стала колективним членом ПАКУ

На засіданні Правління ПАКУ за підсумками голосування було прийнято рішення про вступ до складу ПАКУ нового колективного члена – компанії Boyden .

Правління ПАКУ щиро вітає нового колективного члена зі вступом до Асоціації!

 Для довідки:

Компанія Boyden спеціалізується на пошуку і підборі управлінського персоналу. Boyden входить в ТОП-5 глобальних лідерів індустрії. Boyden – це команда досвідчених консультантів в 76 офісах в 43 країнах. Вибудовування партнерських відносин з клієнтом і індивідуальний підхід до вирішення завдань – таку філософію заклав засновник компанії і піонер індустрії підбору управлінського персоналу Сідні Бойден в 1946 році.

Надання послуг на найвищому професійному рівні, бездоганна етика, чесність і конфіденційність – наші основні принципи. Наша мета – успіх клієнта, і ми прагнемо надати підтримку в залученні кращих професіоналів, які зможуть підсилити управлінську команду. Репутація Boyden будується на детальному розумінні бізнесу компанії-клієнта, ретельному дослідженні ринку кандидатів, ефективній взаємодії і якісному виконанні кожного проекту.   

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління.

ПАКУ створює центр знань, експертизи та обміну досвідом для профільних фахівців українського бізнесу; надає бізнесу і державним структурам експертні рекомендації з питань корпоративного управління; забезпечує професійну підготовку та сертифікацію корпоративних (незалежних) директорів і корпоративних секретарів; допомагає членам асоціації знайти гідну роботу, а бізнесу/державі – професіоналів високого рівня; розробляє, адаптує та впроваджує етичні стандарти роботи в сфері корпоративного управління.