Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
30.10.2018Колективний член ПАКУ компанія Boyden здійснює пошук і відбір незалежних членів наглядової ради ДП «Адміністрація морських портів України»

Кабінет Міністрів України оголосив конкурс на посаду незалежних членів наглядової ради ДП «Адміністрація морських портів України».

Пошук і відбір незалежних членів наглядової ради здійснює міжнародна компанія Boyden Global Executive Search. Компанія Boyden спеціалізується на пошуку і відборі управлінського персоналу. Boyden один з глобальних лідерів індустрії має 65 офісів в 40 країнах. Компанія була заснована в 1946 году в США.

Очікувані функції незалежних членів наглядової ради ДП “АМПУ”:
1. Визначення стратегії та контролю діяльності
2. Корпоративне управління
3. Узгодження інтересів
4. Аудит та контроль
5. Прозорість та розкриття інформації

Детальна інформація про вимоги до претендента, очікувані функції члена наглядової ради ДП “АМПУ”, сферу компетенції, якою повинен володіти член наглядової ради, опубліковані на Урядовому порталі – https://goo.gl/hvQVMU

Заяви щодо участі у відборі приймаються з 10:00 (за київським часом) 11 жовтня 2018 року до 18:00 (за київським часом) 9 листопада 2018 року:

– в електронному вигляді на електронну пошту cv@kmu.gov.ua;
– в паперовому вигляді на поштову адресу: 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2, Секретаріат Кабінету Міністрів України, комісія з відбору незалежного члена наглядової ради ДП “АМПУ”.

Результати відбору будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.