Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
17.07.2017Інвестиційна компанія Capital Times стала колективним членом ПАКУ

На засіданні Правління ПАКУ за підсумками голосування було прийнято рішення про вступ до ПАКУ нового колективного члена – компанії Capital Times.

Правління ПАКУ щиро вітає нового колективного члена зі вступом до Асоціації!

Для довідки:

Capital Times Investment Company – провідний незалежний інвестиційно-банківський бутік в Україні та Білорусі з бездоганною репутацією.

Capital Times спеціалізується на інвестиційному консалтингу та управлінні добробутом, надаючи послуги, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Головні офіси знаходяться в Києві (Україна) і Мінську (Білорусь) за підтримки 51 партнера Globalscope на всіх континентах, в 41 країні.

Capital Times – повністю незалежна інвестиційна компанія, заснована в 2006 році Сергієм Гончаревич і Еріком Найманом. У 2014 році компанія стала учасником мережі Globalscope Partners, яка об’єднує провідних міжнародних M & A консультантів. Участь в цій поважної організації дозволяє нам створювати для клієнтів максимальну додану вартість в міжнародних транзакціях від Каліфорнії до Пекіна.

Компанія визнана провідним M & A радником в Україні та Білорусі за кількістю угод згідно з дослідженнями PREQVECA і Mergers.ru (в 2013р.). Capital Times є одним із засновників Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA).

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління.

ПАКУ створює центр знань, експертизи та обміну досвідом для профільних фахівців українського бізнесу; надає бізнесу і державним структурам експертні рекомендації з питань корпоративного управління; забезпечує професійну підготовку та сертифікацію корпоративних (незалежних) директорів і корпоративних секретарів; допомагає членам асоціації знайти гідну роботу, а бізнесу/державі – професіоналів високого рівня; розробляє, адаптує та впроваджує етичні стандарти роботи в сфері корпоративного управління.