Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини
17.07.2017Інвестиційна компанія Capital Times стала колективним членом ПАКУ

На засіданні Правління ПАКУ за підсумками голосування було прийнято рішення про вступ до ПАКУ нового колективного члена – компанії Capital Times.

Правління ПАКУ щиро вітає нового колективного члена зі вступом до Асоціації!

Для довідки:

Capital Times Investment Company – провідний незалежний інвестиційно-банківський бутік в Україні та Білорусі з бездоганною репутацією.

Capital Times спеціалізується на інвестиційному консалтингу та управлінні добробутом, надаючи послуги, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Головні офіси знаходяться в Києві (Україна) і Мінську (Білорусь) за підтримки 51 партнера Globalscope на всіх континентах, в 41 країні.

Capital Times – повністю незалежна інвестиційна компанія, заснована в 2006 році Сергієм Гончаревич і Еріком Найманом. У 2014 році компанія стала учасником мережі Globalscope Partners, яка об’єднує провідних міжнародних M & A консультантів. Участь в цій поважної організації дозволяє нам створювати для клієнтів максимальну додану вартість в міжнародних транзакціях від Каліфорнії до Пекіна.

Компанія визнана провідним M & A радником в Україні та Білорусі за кількістю угод згідно з дослідженнями PREQVECA і Mergers.ru (в 2013р.). Capital Times є одним із засновників Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA).

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління.

ПАКУ створює центр знань, експертизи та обміну досвідом для профільних фахівців українського бізнесу; надає бізнесу і державним структурам експертні рекомендації з питань корпоративного управління; забезпечує професійну підготовку та сертифікацію корпоративних (незалежних) директорів і корпоративних секретарів; допомагає членам асоціації знайти гідну роботу, а бізнесу/державі – професіоналів високого рівня; розробляє, адаптує та впроваджує етичні стандарти роботи в сфері корпоративного управління.