Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
15.05.2019Induction session для членів Наглядової ради

Тема ефективних наглядових рад в українських компаніях зараз дуже актуальна. Виникає багато питань щодо роботи Ради, організації роботи комітетів, форми проведення Рад. Разом з тим, важливою частиною роботи з Радою є ознайомлення нових членів Ради з інформацією про саму компанію, її особливості, внутрішні документи, її стратегію і плани. Тому ми присвятили одну з наших закритих зустрічей членів Асоціації саме темі «Induction session для членів Наглядової ради. Особливості роботи корпоративного секретаря в умовах конфлікту акціонерів».

Розібратися з особливостями нової для України процедури Induction Session (далі – Введення) допоміг нам Олег Журавльов, незалежний експерт з питань корпоративного управління, Радник Голови правління ПАКУ, голова Наглядової ради страхової компанії «КРОНА», к.е.н, МВА.

Мета Введення – надання новому члену Наглядової ради (НР) інформації, необхідної йому або їй, щоб стати якомога більш ефективним у своїй новій ролі в найкоротший час. На думку спікера, надання новим членам НР добре продуманих і всеосяжних програм Введення є важливим елементом якісного корпоративного управління.

В ході зустрічі учасники познайомилися з напрямками Введення, про роль члена Ради в даній компанії (політики, кодекс корпоративного управління, страхування, дрес-код і т.п.), про роботу комітетів, поведінкою під час Рад (очікування від роботи членів Ради, кодекс етики та/або поведінки), корисної документації (інформації) для Ради (річні звіти, протоколи зборів, аналітичні дослідження, публічні новини про компанію).

Звичайно ж, особливий інтерес учасників викликали практичні приклади реалізації такої процедури в українських і зарубіжних компаніях.

Друга частина зустрічі була присвячена кейсу про особливості роботи корпоративного секретаря в умовах конфлікту акціонерів, його роль і можливості.

Нагадуємо, що закриті зустрічі членів ПАКУ проводяться щомісяця по вівторках і присвячені актуальним темам в сфері корпоративного управління. Під час зустрічей члени Асоціації діляться своїм багаторічним досвідом роботи, відповідають на запитання учасників, проводять консультації, знайомляться з новими колегами. Приєднуйтесь!