Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.04.2016IFC та ПАКУ допоможуть малому і середньому бізнесу побудувати систему ефективного управління та захисту власності

19-20 травня в Києві відбудеться дводенний тренінг «Ефективна структура управління на підприємствах малого та середнього бізнесу» за участю провідних міжнародних експертів, що дозволить представникам МСБ підготувати базовий план дій для виходу на новий рівень розвитку компанії.

Організатори: Проект IFC з корпоративного управління в Європі і Центральній Азії та Професійна асоціація корпоративного управління.

«Тема тренінгу дуже актуальна сьогодні для українського приватного, особливо сімейного бізнесу. В основному, це компанії створені власниками в першому поколінні – тобто підприємці, які створювали бізнес, які люблять свою справу і готові все віддати для його примноження. Але так буде не завжди в силу природних причин. Ці люди старіють і полишають свою справу, й ось тут починається справжнє корпоративне управління. Коли власник розуміє, що син або донька не зовсім готові до управлінської діяльності і не зможуть далі «нести знамя» батька, необхідно вибудувати нову систему для продовження роботи і розвитку бізнесу», – пояснив голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ ТРЕНІНГУ

Про інструменти і механізми, які захистять права на власність майбутніх та поточних власників бізнесу, котрі не планують брати безпосередньої участі в управлінні, а також як сформувати модель корпоративного управління і механізми контролю розкажуть:

  • Олексій Волинець, куратор тематичних програм Групи Корпоративного Управління Міжнародної Фінансової Корпорації (Вашингтон, США):
  • Юлія Холодкова, координатор проекту IFC з Корпоративного Управління у Центральній Азії

Цільовою аудиторією тренінгу є власники бізнесу, засновники, директора та інші зацікавлені особи. На учасників чекають не тільки презентації з описом міжнародного досвіду, а й практична робота з прикладами (case-study), а після закінчення курсу – підготовлений базовий план дій для застосування нових знань та інструментів в своїх компаніях.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТРЕНІНГУ

«Ця програма може бути цікава випускникам MBA-програм, власникам і топ-менеджерам малих і середніх компаній. Я думаю, що багато хто з них про подібні ефективні системи управління можуть почути вперше, а також отримати необхідні навички і надихнутися на новий напрямок у стратегічних бізнес-планах», – прокоментував Олександр Окунєв.

Ексклюзивно для членів Професійної асоціації корпоративного управління участь у тренінгу буде безкоштовною. З питань реєстрації звертатися до Ірини Біляченко за тел. 044-228-87-59 або e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.