Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.06.2015IFC і ПАКУ пропонують проект оцінки корпоративного управління компанії

Пропонований Проект спільно здійснюють фахівці Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ) з використанням методики IFC, яка застосовується для власних інвестиційних операцій. Його унікальність полягає в найвищому рівні кваліфікації експертів, їх абсолютної незалежності, використанні методики найбільшого в світі інвестиційного банку, яку підтримали більше тридцяти фінансових установ. Саме склад експертів – виконавців Проекту дозволяє з упевненістю говорити про те, що оцінка буде проведена неупереджено й професійно, а рекомендації за її підсумками – конкретними і практичними.

Результатом Проекту може стати авторитетна думка про систему корпоративного управління в компанії ідетальні пропозиції щодо його подальшого вдосконалення, що дозволить компанії врегулювати внутрішні корпоративні конфлікти, удосконалити контрольні процедури, покращити процеси управління ризиками, підготуватися до отримання зовнішніх інвестицій тощо.

Цілями Проекту є ознайомлення з методикою оцінки рівня КУ компанії, яка застосовується IFC та іншими фінансовими установами для власних інвестиційних операцій; отримання оцінки незалежних консультантів за цією методикою; обговорення результатів оцінки за участю незалежних консультантів; отримання від консультантів проект програми заходів щодо вдосконалення моделі КУ Компанії, на основі якого Компанія може розробити власну програму.

З детальною інформацією про Проект, етапи проведення, очікувані результати та підсумкові документи Ви можете познайомитись у розділі «Консалтинг» або звернутись до Олександра Окунєва за тел. (044) 228-87-59 або e-mail: A.Okunev@cgpa.com.ua