Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
18.06.2018ICSA: The Governance Institute презентував можливості для українських фахівців

15 червня 2018 р. відбулася відкрита зустріч з першими особами Британського інституту корпоративного управління – ICSA: The Governance Institute. Захід було присвячено можливостям розвитку і вдосконалення українських спеціалістів з корпоративного управління. Презентацію Британського інституту корпоративного управління та його кваліфікацій в Україні провели перші особи ICSA, а саме: Головний виконавчий директор Саймон Осборн та Керівник Департаменту інформаційної служби Тереза Мінні.

С.Осборн розповів про історію створення інституту, його переваги, а також можливості, які відкриваються перед членами інституту. Т.Мінні в свою чергу зупинилася на кваліфікаціях, які можуть отримати українці фахівці, особливостях вступу та процесу навчання. Великий інтерес викликало питання самого процесу складання іспитів. З грудня 2017 р. Український інститут корпоративного управління став офіційним єдиним екзаменаційним центром британського інститут в Україні і на континентальній Європі. Кваліфікації ICSA українські спеціалісти вже можуть отримувати не виїжджаючи з України. Зустріч з керівництвом інституту дала можливість учасникам отримати інформацію та відповіді на запитання з перших вуст. Незважаючи на те, що мова зустрічі була англійська, дискусія була жвава і учасники поставили багато запитань.

Презентація Саймона Осборна “ICSA: The Governance Institute – Who We Are & What We Do” (Британський інститут корпоративного управління: хто ми і що ми робимо) Завантажити

Презентація Терези Мнні “Qualifications & Membership Update” (Кваліфікації і членство: що це і для кого) Завантажити

Відео з презентації

Керівник екзаменаційного центру ICSA в Києві – Наталія Козоріз

e-mail: nk@ucgi.com.ua

tel: +38 067 799 46 67