Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.12.2018Голова Правління ПАКУ взяв участь у саміті CIPE «Колективні дії приватного сектору для протидії корупції»

5 грудня у Києві відбувся  Міжнародний Антикорупційний Саміт CIPE «Колективні дії приватного сектору для протидії корупції». У заході взяли участь експерти з  країн Європи, Азії, Африки, США та України.

Дискусію розпочали Наталія Отель Білан, Директор регіональних програм у Європі та Євразії, Центр міжнародного приватного підприємництва, Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), Френк Браун, Директор Центру з питань протидії корупції та належного врядування, Центр міжнародного приватного підприємництва.

З головною доповіддю виступив Драго Кос, Голова Робочої групи Організації Економічного Співробітництва та Розвитку (OECР) з протидії хабарництву у міжнародних комерційних операціях.

Головна ідея заходу: У країнах, на території яких ведуться воєнні дії, з репресивними режимами, а також тих, що переживають постконфліктну реконструкцію або потерпають від фінансових криз, активним громадянам поодинці практично неможливо досягти змін. У цих складних бізнес-середовищах надзвичайно вагому роль набувають об’єднання у широкі та сильні альянси для боротьби з системною корупцією. Колективні дії мають виключне значення.