Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
01.04.2016Фахівець НАК «Нафтогаз України» Дарина Куниця розповіла про переваги індивідуального членства в професійній спільноті ПАКУ

Індивідуальними членами Професійної асоціації корпоративного управління стали два співробітника Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Таке рішення було прийняте на березневому засіданні Правління Асоціації.

Спеціально для ПАКУ, головний фахівець Департаменту майнових та корпоративних відносин НАК «Нафтогаз України» Дарина Куниця розповілапро важливість членства у ПАКУ для фахової комунікації та професійного розвитку:

За останній рік наші співробітники отримали кваліфікаційні сертифікати за програмою «Корпоративний секретар», а також взяли участь у семінарі, що стосуються нових змін у корпоративному законодавстві.

Саме після літнього семінару ми вирішили вступити в Асоціацію індивідуально з метою більш ефективної та плідної взаємодії з іншими фахівцями у сфері корпоративного управління, отримання знань та навичок, що дозволять підвищити наш професійний рівень.

НАК «Нафтогаз України» вже багато років співпрацює з Професійною асоціацією корпоративного управління (ПАКУ). В 2015 році співробітники Компанії, у тому числі директор Департаменту майнових та корпоративних відносин Компанії Поліна Загнітко,приймали участь у Форумі корпоративних секретарів. Крім того, не один раз підвищували свою кваліфікацію за допомогою фахівців ПАКУ у сфері управління корпоративними правами.

На сьогодні в Нафтогазіздійснюється реформа системи корпоративного управління відповідно до Плану дій, підготовленого ЄБРР та схваленого Урядом України, з метою приведення у відповідність структури корпоративного управліннякомпаній групи Нафтогаздо принципів ОЕСР для державних компаній.

Наразі здійснюється формування складу Наглядової ради за новими правилами, вже обрано більшість членів, які є незалежними директорами.До компетенції Наглядової ради, крім іншого,буде віднесено затвердження основних політик Компанії, при затвердженні яких будуть розглянуті питання стосовно корпоративної соціальної відповідальності.

Для того, щоб стати індивідульним членом ПАКУ необхідно заповнити заяву індивідульного членаі разом з додатками до заявинадіслати на поштову адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 12 Б абоособисто подати до Секретаріату Асоціації. Правління приймає рішення про прийом або про відмову у прийомі до Асоціації у місячний термін з дня надходження до Правління відповідної заяви.

З набуттям статусу члена ПАКУ Ви маєте можливість:

  • отримувати методичну та інформаційну допомогу з боку Асоціації;
  • отримувати значні знижки на участь у заходах Асоціації;
  • спілкуватись та обмінюватись досвідом з колегами;
  • брати участь у роботі Асоціації, її комітетів.

Деталі у розділі «Вступити до ПАКУ»