Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
05.04.2021Належне корпоративне управління та Ради директорів

30 березня 2021 року Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) провела тренінг для тренерів та консультантів, які консультують компанії з питань корпоративного управління.

Тренінг «Дотримання принципів належного корпоративного управління та Ради директорів» провів Олег Журавльов, радник голови правління ПАКУ, заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця», голова наглядової ради страхової компанії «Крона», та радник Міністра інфраструктури України.

Серед учасників були представники Туреччини, Боснії та Герцеговини, Грузії, Казахстану, Косово, Киргизької Республіки, Сербії та ін.

Метою тренінгу було вдосконалення вмінь та навичок учасників просувати та консультувати щодо стандартів корпоративного управління, зосереджуючи увагу на належній практиці корпоративного управління, ефективній діяльності Ради директорів та організації її роботи. Цілями заходу також було пояснення основних елементів належної системи корпоративного управління компанії, ролі Ради директорів та Корпоративного секретаря.

Захід відбувся у співпраці з Інтегрованою програмою стандартів охорони навколишнього середовища, соціальної сфери та управління (ESG) в Європі та Центральній Азії, яка реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань SECO. Програма спрямована на створення умов для більш сталого розвитку компаній, оптимізацію управління ними та кращий доступ до капіталу, що стимулюватиме економічне зростання та створення робочих місць. Програма організовує серію сесій, призначених для нових і старих партнерів, які хочуть оновити свої знання з основ корпоративного управління за Методологією IFC.