Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.06.2021Дорадча рада як перший крок до наглядової ради

Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, у співпраці з експертами Українського інституту корпоративного управління активно працюють над становленням належного корпоративного управління та створенням ефективних наглядових та дорадчих рад в українських компаніях. Проекти, зазвичай, включають комплекс консультаційних послуг з питань комерційної діяльності й керування, метою яких є побудова основних складових моделі корпоративного управління та нормативне врегулювання питань її функціонування у внутрішніх нормативних документах компаній. Над консультаційними проектами на запрошення чи побажання замовників працюють провідні професіонали з корпоративного управління та дійсні члени наглядових рад українських та зарубіжних компаній.

Одним з таких проектів є створення Дорадчої ради в компанії «ТОП-Косметікс».

Дорадча або консультативна рада зазвичай є першим «безпечним» кроком, до якого вдаються власники середнього бізнесу, перш ніж упровадити повноцінне корпоративне управління у вигляді наглядової ради.

Своїм спільним досвідом запуску борда, його етапами та першими враженнями діляться учасники борда й акціонери компанії «ТОП Косметікс» під модерацією Ірини Папуші, голови консультативної ради «ТОП Косметікс», у новому відео на YouTube-каналі CEO Club https://youtu.be/uAL-Q-EH5nE

Джерело CEO Club