Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
08.06.2015Додатковий семінар «Депозитарна система України: нове законодавство та практика застосування»

Через значну кількість бажаючих відвідати семінар «Депозитарна система України: нове законодавство та практика застосування» організатори призначили додаткову дату проведення 21 листопада  2014 року. 

Запрошуємо всіх, хто не зміг потрапити на попередній захід, взяти участь у семінарі. Кількість місць обмежена! Встигніть зареєструватись! 

21 листопада 2014 року в Києві Професійна асоціація корпоративного управління разом з компанією«Емкон» за участі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Національного депозитарію України та Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв проведе семінар «Депозитарна система України: нове законодавство та практика застосування».

Під час семінару будуть розглянуті питання нормативного врегулювання проблемних питань функціонування депозитарної системи, взаємодії емітента з Національним депозиарієм, а також відновлення системи реєстру для переведння випуску цінних парерів у бездокументарну форму. 

Особливістю цього семінару є право будь-якого учасника додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Питання Ви можете написати відразу в реєстраційній анкеті у спеціальній графі або надіслати окремо після реєстрації до 17 листопада 2014 року. 

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б (метро «Майдан Незалежності»), в приміщенні Професійної асоціації корпоративного управління.

Детальні умови участі у семінарі, а також програму Ви можете переглянути на сторінці ЗАХОДИ

З будь-яких питань стосовно участі звертайтесь, будь ласка, до Ірини Біляченко за тел. (044) 228-87-59, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.uawww.cgpa.com.ua