Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.06.2015Дім марочних коньяків «Таврія» виступить партнером Міжнародного форуму корпоративних секретарів

Дім марочних коньяків «Таврія» виступить партнером Міжнародного форуму корпоративних секретарів

«Дім марочних коньяків «Таврія» – одне з найбільших підприємств коньячної галузі України – підтримає Міжнародний форум корпоративних секретарів в якості Алкогольного партнера.

Форум проходитиме в Одесі 24-25 травня, у великому залі Одеської кіностудії.

Метою заходу є створення єдиної платформи для обговорення та демонстрації найкращих українських та міжнародних практик корпоративних секретарів, обговорення питань щодо поліпшення корпоративного законодавства і впровадження найкращих стандартів і практик корпоративного управління в Україні.

Організатори: Професійна асоціація корпоративного управління, Український інститут корпоративного управління, Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC). Со-організатор – Investor Relations Agency. Офіційний фінансовий партнер – «МАРФІН БАНК». Офіційний партнер – компанія «Емкон». Комунікаційний партнер – компанія LG. Event-провайдер форуму – компанія Event Envoy. За підтримки: Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Агентства по інфраструктурі та розвитку фондового ринку (SMIDA),  Української біржі, Фондової біржі «ПФТС»  та Одеській кіностудії.

Детальна інформація про захід на сайтах: www.cgpa.com.uawww.ucgi.com.ua і www.eventenvoy.com.ua.  Довідки за телефонами: +380 44 278 12 52, +38 044 221 26 35,

Довідка

ПАТ «Дім марочних коньяків« Таврія »- одне з найбільших підприємств коньячної галузі України, з повним циклом виробництва.

Був заснований французько-швейцарським колоністами в 1889 році на місці нинішнього міста Нова Каховка. На підприємстві випускаються такі лінійки коньяків: ТавріяTM, БорісфенTM, ГеоргіевскійTM, JatoneTM і ALeXXTM, які відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Власна сировинна база Будинки марочних коньяків «Таврія» становить 1300 га виноградників. Виноградники «Таврії» знаходяться на одній географічній широті зі знаменитим на весь світ містом Коньяк (Франція), батьківщиною однойменного благородного напою.

Виробництво коньячних спиртів здійснюється в кубах шарантского типу. Коньяки «Таврії» витримуються в 6500 дубових бочок за традиційною коньячною технологією.