Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
12.03.2020Десята Ювілейна програма «Корпоративний директор» розпочалась!

11-12 березня 2020 був проведений перший модуль 💥десятої💥 ювілейної програми «Корпоративний директор». Учасників привітав Джейсон Пеллмар, Голова Регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові, підрозділ Групи Світового банку.
Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ привітав учасників та розповів про основні моделі корпоративного управління, світові стандарти та найкращі практики корпоративного управління, підходи до побудови ефективної моделі корпоративного управління. Окремо розглядали питання організації роботи ради, а також роль та компетенції. 
Олег Журавльов, заступник голови НР «Укрзалізниці», голова НР страхової компанії «Крона», зосередив увагу учасників на процедурі введення на посаду директорів. Беручи до уваги досвід роботи Олега в різних наглядових радах, було багато питань щодо особливостей та різниці роботи в раді великої державної компанії та невеликої приватної. Спікер ділився досвідом та давав поради.
Сесія Тимура Баірова , голови НР Bridge Group (Казахстан), була присвячена питанням побудови стратегії компанії та ролі НР в її побудові. Презентація була наповнена цікавими прикладами та реальними кейсами.