Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
05.06.2015Центр корпоративного управління МІБ проводить черговий набір на навчальну програму «Корпоративний секретар»

Партнер ПАКУ Центр корпоративного управління МІБ запрошує пройти навчання на єдиній  в Україні програмі підготовки  «Корпоративний секретар» (18-22 жовтня 2010 р. ) з отриманням кваліфікаційного сертифікату. А також в рамках регулярної системної підтримки корпоративних фахівців оголошує набір на  унікальний семінар «Загальні збори акціонерів: практичні поради, судова практика» (19 жовтня 2010 р.), присвячений  питанням підготовки та проведення загальних зборів у відповідності з Законом України  «Про акціонерні товариства».

Програма професійної підготовки «Корпоративний секретар» не має аналогів в Україні. Участь у програмі надасть Вам  можливість:

• Отримати інформацію про зміни у правовому врегулюванні корпоративних відносин, що сталися після набуття чинності з 30 квітня 2009 року Закону України “Про акціонерні товариства”;
• Визначити та врегулювати у Статуті роль та місце КС у структурі управління АТ;
• Уточнити основні напрямки та форми власної роботи на посаді КС;
• Оволодіти усіма деталями “технології” скликання та проведення Загальних зборів, діяльності Наглядової ради та виконавчих органів АТ, та багато іншого.

Програма семінару «Загальні збори акціонерів: практичні поради, судова практика» 
повністю адаптована до вимог нового Закону України “Про акціонерні товариства”, що набув чинності з 30 квітня 2009 року. Цей семінар є авторським майстер-класом відомого  в Україні викладача-практика Олександра Окунєва, який має великий досвід проведення “конфліктних” ЗЗА. Учасники семінару не лише вислухають практичні поради фахівця а й матимуть можливість обговорити спірні моменти методом “мозкового штурму”, обмінятися досвідом з усіма учасниками семінару.

Примітка: даний семінар є самодостатньою складовою частиною п’ятиденної навчальної програми “Корпоративний секретар”, що відбудеться 18-22 жовтня 2010 р.

Пройти навчання на будь-якій з програм дуже легко! 
Заходьте на наш сайт www.iib.com.ua/cg і заповнюйте форму реєстрації учасника за посиланням http://www.iib.com.ua/actionopen.asp?cid=114&lang=ua
З будь-яких питань стосовно участі у зазначених заходах  звертайтесь до Інни Мозгової – тел. (044) 228-87-59 (прямий), 585-00-33 (вн. 132), e-mail: cg@iib.com.ua