Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
21.11.2019CIPE збирає партнерів для вирішення питання боротьби з корупцією у приватному секторі

19-20 листопада 2019 Олександр Окунєв прийняв участь у третій щорічній зустрічі партнерів CIPE (Centre for International Private Enterprise) з питань антикорупційного комплаєнс та колективних дій проти корупції. Двадцять учасників з восьми країн Європи та Євразії, включаючи Вірменію, Молдову, Боснію та Герцеговину, Казахстан та Узбекистан, обмінялися рішеннями щодо ключових викликів в боротьбі з корупцією, з якими стикаються на цих ринках малі та середні компанії.

CIPE збирає партнерів для вирішення питання боротьби з корупцією у приватному секторі.

Проблеми є різні. Від того, як працівнику середнього рівня переконати старшого керівника в тому, що варто приділяти увагу питанням антикорупційного комплаєнс, до того, скільки коштує розробити етичний кодекс в невеликій компанії. Результати дискусії будуть опубліковані у посібнику CIPE для малих та середніх підприємств на ринках, що розвиваються, щодо подолання викликів пов’язаних з корупцією.

Другий день зустрічі був зосереджений на обговоренні покрокового керівництва зі створення надійних мереж цілісності бізнесу з використанням досвіду Таїланду, де бізнес об’єднався для колективних дій проти корупції. Колеги з Всеукраїнську мережі доброчесності і комплаєнсу (UNIC) також поділилися своїм досвідом роботи із партнерами CIPE.