Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.07.2015Члени ПАКУ виступили з доповідями на II Міжнародній Конференції «КОРПОРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ: НОВАЦІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».

З 11 по 14 червня 2015 в «Hotel de France Wien» 5 *, який розташований в самому центрі прекрасного Відня, відбуласяII Міжнародна Конференція «Корпоративне Управління: новації та перспективи розвитку».

У перший робочий день основні дискусії Конференції проходили в рамках трьох сесійних засідань, в яких виступили члени Професійної ассоцаціі корпоративного управління (ПАКУ).

Голова правління ПАКУОлександр Окунєву своєму виступі торкнувся української проблематики впровадження Інституту незалежних директорів у радах компаній зі значною державною часткою. Особливо виділив роль незалежних директорів у Наглядових радах (НС) і чому потрібно їх вводити в ради. Незалежні директори є гарантами захисту прав дрібних акціонерів, працівників та інших стейкхолдерів акціонерного товариства (АТ), також вони є гарантами професійності виконання НС власних обов’язків з контролю за топ-менеджерами АТ, а в АТ зі значною державною часткою вони є також лідерами налагодження повномасштабної професійної діяльності НС, інших інновацій в корпоративному управлінні АТ.

Оксана Параскева, член Правління ПАКУ, партнер «Investor Relations Agency», представила учасникам конференції дослідження «Система корпоративного управління в банках України: минуле, сьогодення, майбутнє». Вона повідомила, що вперше за новітню історію України на державному рівні визнана проблема впливу низького рівня корпоративного управління (КУ) на якісний рівень розвитку фінансових ринків. Питання щодо підвищення стандартів діяльності у сфері КУ банків внесено до переліку пріоритетних в «Комплексній програмі розвитку банківської системи України на 2015 – 2020 рр.».

Про те, як підвищити довіру до корпоративного секретаря всіх учасників компанії – і власників, і керівників, і співробітників, розповілаГалина Потопальська, член ПАКУ, переможець конкурсу «Корпоративний секретар 2013-2014рр.», Корпоративний секретар ПАТ «Альфа-Банк». Детально зупинившись на сферах взаємодії корпоративного секретаря із співробітниками, членами комітетів, керівництвом і власниками компанії, вона постаралася відповісти на питання: яким же повинен бути Корпоративний секретар.

У другий день учасники Конференції продовжили свою роботу в інтерактивній сесії у форматі круглих столів «Як будувати систему корпоративного управління?» і «Оцінка ефективності Ради директорів і якості корпоративного управління компанії». Робота в круглих столах дозволила кожному учаснику взяти активну участь у «мозковому штурмі» з найбільш актуальних питань корпоративного управління і нікого не залишила байдужим!

Конференція пройшла за підтримки ПАКУ.