Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
27.02.2019Члена ПАКУ Галину Загороднюк було переобрано до нового складу Громадської ради при АМКУ на 2019-2020

Галину Загороднюк, яка протягом багатьох років є членом Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), партнера DLA Piper Україна та керівника практики антимонопольного права, було повторно обрано до нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. Термін повноважень новообраного складу Громадської ради складає два роки.

Рада при Антимонопольному комітеті є постійним колегіальним консультативним органом, що був створений для участі громадськості в державній діяльності та забезпечення публічного контролю за діями Антимонопольного комітету. Галина брала активну участь в роботі Громадської ради при АМКУ декількох попередніх скликань, була членом Правового комітету та Заступником голови Комітету з питань недобросовісної конкуренції.

Запрошуємо членів ПАКУ надавати свої коментарі, зауваження та пропозиції стосовно роботи Антимонопольного комітету України, для того, щоб Галина, як представник ПАКУ в Громадській раді, мала можливість ініціювати їх розгляд на засіданнях Громадської ради. Просимо підтримувати зв’язок через секретаріат Асоціації по тел. 044-228-87-59 або info@cgpa.com.ua.