Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
26.04.2016Альфа-Банк Україна став членом Професійної асоціації корпоративного управління

Альфа-Банк Україна став одним із членів Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ) – провідного експертного співтовариства в сфері корпоративного управління в Україні.

Учасники організації допомагають українським компаніям впроваджувати кращі світові практики і методичні розробки в системі корпоративного управління.

«Наш банк став учасником великої команди однодумців, які поділяють спільні принципи ведення бізнесу – ми впевнені, що ефективне корпоративне управління відіграє ключову роль в інвестиційній привабливості бізнесу. Розвиваючи систему корпоративного управління, український бізнес має всі шанси стати прибутковішим, стійкішим та надійнішим, – сказала Галина Потопальська, Корпоративний секретар Альфа-Банку Україна.

За її словами, система корпоративного управління Альфа-Банку Україна відповідає чинному законодавству і тенденціям кращих міжнародних практик, забезпечуючи ефективне управління бізнесом та раціональне використання ресурсів банку для досягнення стратегічних цілей, задоволення інтересів акціонерів, співробітників, клієнтів та інших стейкхолдерів банку. «Процеси і процедури управління в банку структуровані таким чином, щоб забезпечити дотримання всіх законів, норм і правил, а також створити оптимальні умови для прийняття далекоглядних і відповідальних рішень», —додала експерт.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ

Нагадаємо, що Галина Потопальська очолює підрозділ Корпоративного секретаря банку з лютого 2010 року. З жовтня 2010 року вона є членом Професійної асоціації корпоративного управління, з липня 2015 року була обрана членом Правління ПАКУ, лауреат щорічного конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року», а також переможець щорічного конкурсу «Корпоративний секретар 2013-2014 рр.».

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) створена в 2009 році і є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ в сфері корпоративного управління в Україні.ПАКУ відкрита для спілкування і співпраці з органами державної влади, міжнародними компаніями, саморегулівними організаціями, професійними асоціаціями, аудиторськими, консалтинговими та юридичними компаніями, дослідницькими центрами та іншими структурами, які поділяють принципи і цілі ПАКУ.