Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.06.2015Агенція «Investor Relations Agency» стала співорганізатором конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року» та Міжнародного форуму корпоративних секретарів (24-25 травня 2013р.)

Професійна асоціація корпоративного управління разом з «Investor Relations Agency» досягли домовленостей щодо спільної підготовки церемонії  нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року» та організації Міжнародного форуму корпоративних секретарів.

Для довідки:
Investor Relations Agency – перша національна агенція, що спеціалізується на наданні повного комплексу фінансово-аналітичних, інформаційних, консультаційних та комунікаційних сервісів з організації відносин з інвесторами (IR).
Мета Investor Relations Agency – розробити і реалізувати оптимальну для Вашої компанії IR-стратегію, яка дозволить поліпшити інвестиційну привабливість, сформувати справедливу вартість цінних паперів і знизити вартість запозичень.
Розуміння і ефективне прогнозування реакцій гравців ринку на події в країні та поза межами, управління очікуваннями ринків – відмінні особливості команди Investor Relations Agency.
Наша команда володіє різносторонніми компетенціями у сфері вдосконалення системи корпоративного управління, побудови відносин із стейкхолдерами.
Investor Relations Agency працює в Україні з 2008 року. 

Сайт компанії – www.ua-ir.com.ua