Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
17.07.20177 липня 2017 успішно завершилася чергова Програма підготовки комплаєнс-офіцерів

7 липня 2017 успішно завершилася чергова Програма підготовки комплаєнс-офіцерів для представників державних компаній та компаній зі значною часткою державної власності. Програма орієнтована на уповноважених за реалізацію антикорупційної програми, співробітників служб безпеки, юристів, внутрішніх аудиторів, спеціалістів, які відповідають за систему внутрішнього контролю, ризик-менеджерів та корпоративних секретарів.

Участь у програмі взяли 19 учасників. Серед них представники таких державних інституцій, як Національний банк України, Міністерство молоді та спорту України, Український інститут експертизи сортів рослин, Державна регуляторна служба України, ПАТ Державна акціонерна компанія «Національна мережа аукціонних центрів». Значна частка учасників представляла енергетичний сектор української економіки, а саме: ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Турбоатом», ПрАТ «Укргідроенерго», ПАТ «Центренерго», ДП «НАЕК «Енергоатом», ВАТ «Харківський науково- дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект», ПАТ «Миколаївобленерго».

З поняттями комплаєнс, антикорупційний комплаєнс, з конкурентними перевагами бізнесу з впровадженою комплаєнс політикою, міжнародними нормативними актами, що стосуються комплаєнс, а також вимогами українського антикорупційного законодавства слухачів ознайомив Олександр Окунєв.

Детальну інформацію про елементи антикорупційного комплаєнс та особливості створення і запровадження антикорупційної програми слухачі розглядали з Сергієм Лукіним та Олегом Бойком – незмінними сертифікованими бізнес-тренерами програми з комплаєнс ПАКУ.

Цікавим було завершення третього дня програми навчання. Практичне завдання виявити потенційні ризики в придуманій компанії переросло в невеликий публічний виступ кожної групи. Кожна група дуже активно обговорювала це завдання, а підсумок вийшов вельми цікавим та пізнавальним для кожного учасника.

Підсумковим завданням була групова презентація моделі Антикорупційної програми підприємства.

Наприкінці програми слухачі зустрілися з керівником Департаменту організації роботи із запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олегом Онищуком, який поділився останніми методологічними розробками Агентства, стратегією подальшої роботи, а також детально відповів на питання учасників, які стосувалися особливостей роботи уповноважених за реалізацію антикорупційної програми, методологічних розробок і їх запровадження у державних органах та державних підприємствах, перевірок на підприємствах, а також декларування співробітників.

Оцінюючи програму учасники відзначили професійність викладачів у підготовці та викладенні матеріалу, високий рівень організації заходу, а також корисність усієї отриманої інформації на програмі. «Було змістовно і практично! Назва цілком відповідає дійсності – це були не базові навички щодо запобігання корупції, а тренінги і курси для вже уповноважених по АКП. Рівень підготовки учасників та тренерів – advanced. Тренери були відкриті, давали масиви корисної інформації та розглядали практичні кейси. Учасники групи ділилися своїм власним як національним, так і міжнародним досвідом правозастосування АКП. Багато завдань, багато практики, багато відповідей», – підсумували учасники програми.

Наступна програма навчання уповноважених запланована на 6-10 листопада. Детальніше про програму та умови участі дивіться на нашому сайті.