Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.12.20193 грудня пройшов Директорський коктейль – закритий захід для членів наглядових рад державних та приватних компаній

3 грудня компанія Boyden Global Executive Search за підтримки Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ) та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) організувала Директорський коктейль – закритий захід для членів наглядових рад державних та приватних компаній.

З привітанням  до учасників заходу звернулися Джейсон Бретт Пеллмар, керівник регіонального представництва IFС в Україні, Білорусі і Молдові, Олексій Долгіх, керуючий партнер Українського офісу компанії Boyden Global Executive Search та Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ.

Під час заходу близько 50 учасників мали унікальну можливість у невимушеній атмосфері познайомитися з колегами з інших Наглядових рад, представити себе та обговорити надважливі питання управління. Серед запрошених учасників прийому були Марина Петров, заступник директора ЄБРР в Україні, Шевкі Аджунер, голова наглядової ради Укрзалізниці та Укренерго, а також члени наглядових рад Укрексімбанку, Укргазбанку, Укрпошти, Укргідроенерго, МА «Бориспіль», Прозорро.Продажі, Нової Пошти, Ciklum, MULTIPLEX та інші.

Учасники відмітили, що подібні закриті зустрічі є дуже важливими та корисними для поглиблення тісної співпраці та взаємодії задля просування належного корпоративного врядування в середовищі українського бізнесу, а також задля обміну досвідом. Гості висловили бажання зустрічатись на таких заходах регулярно.