Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.06.201527 березня ПАКУ за підтримки компанії “Емкон” проведе семінар у Донецьку
Організатор За участі За підтримки

Шановні пані та панове!

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) запрошує Вас взяти участь у практикумі «Проведення загальних зборів акціонерних товариств відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства»», який відбудеться в м.Донецьк 27 березня 2012 року.
Семінар проводиться за сприяння та участі Компанії «Емкон».

Практикум буде проведено у формі ділової гри-імітації загальних зборів акціонерного товариства з формуванням порядку денного та проектів рішень, реєстрацією для участі у загальних  зборах, голосуванням та підбиттям підсумків голосування. Проведення «загальних зборів» супроводжуватиметься демонстрацією роботи програмного забезпечення Компанії «Емкон» – «Емкон: Корпоративний секретар: Загальні збори акціонерів», яке дозволяє забезпечити автоматизацію процесу скликання та проведення загальних зборів.

Під час ділової гри розглядатимуться особливості проведення загальних зборів акціонерних товариств відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства», а саме:

  • порядок прийняття рішення про проведення загальних зборів,
  • порядок скликання загальних зборів, приймання пропозицій акціонерів та внесення змін до порядку денного загальних зборів,
  • порядок проведення загальних зборів: здійснення реєстрації акціонерів, проведення голосування, в тому числі – кумулятивного голосування, здійснення підрахунку голосів,
  • оформлення результатів загальних зборів акціонерів,
  • здійснення нагляду з боку НКЦПФР за проведенням загальних зборів.

Учасники практикуму отримають практичні поради з досвіду організаторів щодо проведення загальних зборів акціонерів акціонерних товариств, матимуть можливість отримати персональні консультації щодо конкретних ситуацій в акціонерних товариствах, обмінятися досвідом зі своїми колегами – учасниками заходу.

У практикумі візьмуть участь Окунєв О.Й. – Голова Правління ПАКУ, директор Центру розвитку корпоративного управління МІБ,  Петрик Є.О. – член ПАКУ, директор Компанії «Емкон» .

Адреса проведення семінару: м.Донецьк, вул.Артема, 87 (http://www.hotel-central.com.ua), готель «Централь», конференц-зала.

Початок: 27 березня 2012 року о 14:00. Реєстрація учасників – з 13.30 до 14.00.

Вартість участі у практикумі  – 495 грн. , членам ПАКУ  250 грн.

З пропозиціями та запитаннями звертайтесь до Ірини Біляченко за тел.  (044) 228-87-59, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.

Будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до учасників нашого заходу!

Довідка:

Громадська організація «Професійна асоціація корпоративного управління»  (ПАКУ) є добровільним об’єднанням громадян, яке створено на основі єдності інтересів для спільної реалізації членами Асоціації своїх прав та свобод. Асоціація створена на засадах професійної належності та об’єднує осіб, які працюють в сфері корпоративного управління.
Метою діяльності Асоціації є об’єднання професіоналів корпоративного управління для сприяння розвитку та удосконаленню корпоративного управління в Україні, імплементації загальноприйнятих міжнародних стандартів корпоративного управління, підвищення рівня етики корпоративних відносин, ролі та авторитету фахівців корпоративного управління, а також задоволення, захист прав та законних інтересів членів Асоціації.
Веб -сайт: www.cgpa.com.ua, тел. +38 (044) 228-87-59

Компанія «Емкон» – це команда кваліфікованих фахівців в сфері корпоративного управління, в тому числі – в області підготовки та розкриття фінансової та корпоративної інформації емітентами цінних паперів в Україні. Компанія була створена Петриком Євгеном та Оленою Ступак, які брали безпосередню участь в побудові та роботі електронної системи розкриття інформації емітентами цінних паперів в Україні.
Компанія «Емкон» надає емітентам цінних паперів послуги з підготовки та розкриття інформації на фондовому ринку України, організації та проведення загальних зборів акціонерів, приведення діяльності акціонерних товариств у відповідність з Законом України «Про акціонерні товариства», дематеріалізації акцій, випуску цінних паперів, перетворення акціонерних товариств та інші.
Веб-сайт: www.emcon.com.ua, тел. (044) 379-16-72 (73)

Компанія СКМ –  професійний інвестор, керуюча компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентровано в гірсько-металургійній, енергетичній фінансовій сферах бізнесу,а також в телекомунікація, медіа-бізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, глино добутку, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні та транспортному бізнесі. 
У групу СКМ входять компанії Метінвест та ДПЕК, Перший український міжнародний банк та Ренесанс –Капітал, АСКА та АСКА –Життя, телекомунікаційна група Vega, Медіа Група «Україна» та видавничий холдинг «Сегодня Мультимедіа», ЕСТА Холдинг (нерухомість), Український Рітейл (роздрібна торгівля),  UMG(видобуток глини), Паралель (оператор ринку нафтопродуктів), HarvEast (сільське господарство), Український Аптечний Холдинг, машинобудівний холдинг «Гірські машини», транспортний холдинг «Портінвест» та інші. 

Генеральний директор Компанії СКМ: Олег Миколайович Попов
100%акційКомпанії СКМ належать бізнесмену  Ринату Ахметову
Веб-сайт Компаніїwww.scm.com.ua